Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Suri jelzéssel: Indián harcos puskával. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
10506.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Suri jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
10507.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Suri jelzéssel: Indián törzsfőnök. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
10508.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Suri jelzéssel: Indián törzsfőnök. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 30x25 cm
10509.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Tornyai jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton. 12,5x19 cm. Dekoratív fakeretben.
10510.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vágó jelzéssel: Portré, 1958. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 49,5x31 cm.
10511.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nagy Eszter jelzéssel: Csendélet. Vöröskréta, papír. Fakeretben, 43×26 cm
10512.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somogyi jelzéssel: Női portré, 1940-es évek. Ceruza, papír. Üvegezett, kopott fakeretben, 30×21 cm
10513.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bene Géza jelzéssel: Kertesház. Akvarell, ceruza, papír, foltos. Üvegezett fakeretben. 14,5x24,5 cm
10514.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

R Christl jelzéssel: Ülő hölgy. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 20x29,5 cm
10515.

Rufpreis:
2 000 HUF

Major Kálmán (1919-2007): Fények. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 21x31 cm
10516.

Rufpreis:
4 000 HUF

Czakóné jelzéssel? Álmosság. Ceruuza, papír, Jelzett 43x31 cm Kartonon
10517.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF