Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2919879
10506
447
5500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Suri jelzéssel: Indián harcos puskával. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
2919806
10507
447
17000
Suri jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
2920034
10508
447
5500
Suri jelzéssel: Indián törzsfőnök. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
2920038
10509
447
4600
Suri jelzéssel: Indián törzsfőnök. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 30x25 cm 2938602
10510
447
Tornyai jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton. 12,5x19 cm. Dekoratív fakeretben. 2938771
10511
447
Vágó jelzéssel: Portré, 1958. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 49,5x31 cm.
2938685
10512
447
Nagy Eszter jelzéssel: Csendélet. Vöröskréta, papír. Fakeretben, 43×26 cm
2938678
10513
447
Somogyi jelzéssel: Női portré, 1940-es évek. Ceruza, papír. Üvegezett, kopott fakeretben, 30×21 cm 2938662
10514
447
4200
Bene Géza jelzéssel: Kertesház. Akvarell, ceruza, papír, foltos. Üvegezett fakeretben. 14,5x24,5 cm
2897698
10515
447
R Christl jelzéssel: Ülő hölgy. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 20x29,5 cm
2839788
10516
447
Major Kálmán (1919-2007): Fények. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 21x31 cm
2961365
10517
447
Czakóné jelzéssel? Álmosság. Ceruuza, papír, Jelzett 43x31 cm Kartonon
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF