Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2822259
10578
447
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Gyár. Fém nyomódúc, kissé sérült, 32,5x40 cm 2922736
10579
447
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei patak. Olaj, vászon. Fakeretben, 60×80 cm
2898198
10580
447
36000
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. második fele: Napos udvar. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 40x50 cm
2870671
10581
447
14000
Olvashatatlan (Fierling v. Bierling) jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 44x56 cm.
2868557
10582
447
Olvashatatlan jelzéssel: Szarvasbőgés. Olaj, farost. 27x45 cm. Dekoratív fakeretben. 2868433
10583
447
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon. 35,5x25 cm. Dekoratív fakeretben.
2869974
10584
447
14000
Olvashatatlan (Arlnik?) jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 52x75 cm
2868108
10585
447
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Olaj, falemez. 36x80 cm, dekoratív keretben.
2868094
10586
447
17000
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart. Olaj, vászon, sérült. 60x80 cm, dekoratív keretben.
2871895
10587
447
22000
Olvashatatlan jelzéssel: Németalföldi táj. Olaj, vászon. 34x50 cm. Dekoratív fakeretben.
2870666
10588
447
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon Dekoratív fakeretben. 50x70 cm.
2870673
10589
447
Olvashatatlan (Brück?) jelzéssel: Őszi izzás. Olaj, farost. Fakeretben. 50x60 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF