Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Olvashatatlan jelzéssel: Gyár. Fém nyomódúc, kissé sérült, 32,5x40 cm
10578.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Erdei patak. Olaj, vászon. Fakeretben, 60×80 cm
10579.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. második fele: Napos udvar. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 40x50 cm
10580.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Olvashatatlan (Fierling v. Bierling) jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 44x56 cm.
10581.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Szarvasbőgés. Olaj, farost. 27x45 cm. Dekoratív fakeretben.
10582.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon. 35,5x25 cm. Dekoratív fakeretben.
10583.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan (Arlnik?) jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 52x75 cm
10584.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Olaj, falemez. 36x80 cm, dekoratív keretben.
10585.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart. Olaj, vászon, sérült. 60x80 cm, dekoratív keretben.
10586.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Olvashatatlan jelzéssel: Németalföldi táj. Olaj, vászon. 34x50 cm. Dekoratív fakeretben.
10587.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon Dekoratív fakeretben. 50x70 cm.
10588.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan (Brück?) jelzéssel: Őszi izzás. Olaj, farost. Fakeretben. 50x60 cm.
10589.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF