Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2869960
10590
447
26000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőbelső. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
2870628
10591
447
Olvashatatlan (Obren M?) jelzéssel: Szélmalom. Olaj, vászon. Dekoratív keretben. 50x60 cm. / Windmill. Oil on canvas. Signed. Framed.
2779584
10592
447
Olvashatatlan jelzéssel, (Hagyik István??): Szénakazlas mező. Olaj, papír. Üvegezett keretben. 12,5x35,5cm
2922340
10593
447
Olvashatatlan (Egyed?) jelzéssel: Szentendre, 1957. szept. 6. Akvarell, papír. Lapszéli kisebb javított szakadással. 29x38 cm
2803729
10594
447
Olvashatatlan jelzéssel: Extra pezsgős csendélet. Olaj, vászon, sérült keretben 34x49 cm 2803769
10595
447
Olvashatatlan jelzéssel (G Sch... 1906?): Vadász a téli erdőben. Olaj, vászon, dekoratív, kissé sérült keretben. 52x27 cm
2939772
10596
447
Olvashatatlan jelzéssel (Balázs Csaba?): Gémeskút. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben. 18,5x26,5 cm
2941126
10597
447
Olvashatatlan jelzéssel: 15 db jelmez- és divatterv. Akvarell, ceruza, papír, 52x17 cm körüli méretekben 2941119
10598
447
Olvashatatlan jelzéssel: 17 db jelmez- és divatterv. Akvarell, ceruza, papír, 51x22 cm 2956338
10599
447
Olvashatatlan (... József) jelzéssel: Hazafelé a kaszálóról, 1942. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé hullámos, a lap szélén kis lyukkal, 18x23 cm
2919818
10600
447
30000
Olvashatatlan jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 60×80 cm
2922684
10601
447
4400
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 42x33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF