Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Olvashatatlan jelzéssel: Erdőbelső. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
10590.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Olvashatatlan (Obren M?) jelzéssel: Szélmalom. Olaj, vászon. Dekoratív keretben. 50x60 cm. / Windmill. Oil on canvas. Signed. Framed.
10591.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel, (Hagyik István??): Szénakazlas mező. Olaj, papír. Üvegezett keretben. 12,5x35,5cm
10592.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan (Egyed?) jelzéssel: Szentendre, 1957. szept. 6. Akvarell, papír. Lapszéli kisebb javított szakadással. 29x38 cm
10593.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Extra pezsgős csendélet. Olaj, vászon, sérült keretben 34x49 cm
10594.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (G Sch... 1906?): Vadász a téli erdőben. Olaj, vászon, dekoratív, kissé sérült keretben. 52x27 cm
10595.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel (Balázs Csaba?): Gémeskút. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben. 18,5x26,5 cm
10596.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: 15 db jelmez- és divatterv. Akvarell, ceruza, papír, 52x17 cm körüli méretekben
10597.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: 17 db jelmez- és divatterv. Akvarell, ceruza, papír, 51x22 cm
10598.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan (... József) jelzéssel: Hazafelé a kaszálóról, 1942. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé hullámos, a lap szélén kis lyukkal, 18x23 cm
10599.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 60×80 cm
10600.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 42x33 cm
10601.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF