Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy enteriőrben. Olaj, karton. 40x55 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10614.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágzó tópart. Olaj, vászon. 50x60 cm. Dekoratív fakeretben.
10615.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi tengerszem. Olaj, vászon. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben.
10616.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 12x8,5 cm
10617.

Rufpreis:
2 000 HUF
26

Olvashatatlan (Martos?) jelzéssel: Ház a vízparton. Olaj, vászon, 46x54 cm. Dekoratív fakeretben.
10618.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Olvashatatlan jelzéssel. Csendélet. Olaj, vászon. Hiányos léckeretben. 61x50 cm
10619.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően osztrák vagy német művész, XX. sz. első fele: A prostitúció (erotikus grafika). Rézkarc, papír. 24x16,5 cm.
10620.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

Olvashatatlan jelzéssel: Párizs, Notre Dame, 1924. Ceruza, papír. 30x22,5 cm
10621.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágzó vízpart. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 61x122 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10622.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Olvashatatlan jelzéssel: Tyúkól. Olaj, farost. 36,5x36,5 cm
10623.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír, papírra kasírozva. 25x16 cm
10624.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 30×40 cm
10625.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF