Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2945498
10626
447
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr paravánnal és festménnyel. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 19,5×32,5 cm
2820812
10627
447
Olvashatatlan jelzéssel (... Olga). Séta. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 53x42,5 cm
2288616
10628
447
Olvashatatlan (Silber...?) jelzéssel: Gewitter (zivatar). Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett fa keretben. 10x13,5 cm 2847323
10629
447
Olvashatatlan jelzéssel: Toalettről jövő, fütyürésző törpe. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben. kis foltokkal, 19x13 cm
2895375
10630
447
Olvashatatlan jelzéssel: Duna part. Vegyes technika, papír, sérült keretben, 28x40 cm
2935674
10631
447
Olvashatatlan jelzéssel: Kert a ház mellett. Tus, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19x11,5 cm
2935626
10632
447
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 38x55 cm.
2943157
10633
447
Olvashatatlan (Madarassy?) jelzéssel: Portré. Olaj, vászon. . 33x28 cm
2873282
10634
447
Jelzés nélkül: Enteriör. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 29x36 cm
2917648
10635
447
3200
Jelzés nélkül: Imádkozó szent. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 13×9 cm
2958026
10636
447
Jelzés nélkül: Virágüzlet. Rézkarc, papír, a lap alján ajándékozási sorokkal, 17,5x13 cm
2964310
10637
447
Jelzés nélkül: Napraforgós csendélet. Pasztell, papír. Aranyozott, üvegezett fakeretben, 50x35,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF