Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr paravánnal és festménnyel. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 19,5×32,5 cm
10626.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (... Olga). Séta. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 53x42,5 cm
10627.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan (Silber...?) jelzéssel: Gewitter (zivatar). Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett fa keretben. 10x13,5 cm
10628.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Toalettről jövő, fütyürésző törpe. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben. kis foltokkal, 19x13 cm
10629.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan jelzéssel: Duna part. Vegyes technika, papír, sérült keretben, 28x40 cm
10630.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kert a ház mellett. Tus, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19x11,5 cm
10631.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 38x55 cm.
10632.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan (Madarassy?) jelzéssel: Portré. Olaj, vászon. . 33x28 cm
10633.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Enteriör. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 29x36 cm
10634.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Imádkozó szent. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 13×9 cm
10635.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzés nélkül: Virágüzlet. Rézkarc, papír, a lap alján ajándékozási sorokkal, 17,5x13 cm
10636.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Napraforgós csendélet. Pasztell, papír. Aranyozott, üvegezett fakeretben, 50x35,5 cm
10637.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF