10635.
Beendet 447. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Jelzés nélkül: Imádkozó szent. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 13×9 cm