Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2957835
10420
447
50000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2956174
10421
447
60000
Jelzés nélkül, XIX. sz.: Női portré. Olaj, vászon, restaurált, dublírozott. Fakeretben, 52×42 cm
2958934
10422
447
50000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Kislány portré. Olaj, vászon, kartonon. Sérült. Historizáló, reprezentatív, régi ovális fakeretben. 60x48 cm.
2956208
10423
447
42000
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége: Kislány tyúkkal. Olaj, vászon. Javított. Antik, sérült fakeretben, 56×68 cm 2962604
10424
447
38000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Napfényes vízpart vitorlással. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Dekoratív korabeli szecessziós, kissé sérült fakeretben. 29,5x75 cm
2962664
10425
447
19000
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos arckép. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 34x29 cm 2910130
10426
447
70000
George Pirie jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Áttört, reprezentatív fakeretben. 45x60 cm
2919849
10427
447
32000
Paula jelzéssel, a XX. sz. eleje: Csendélet. Olaj, vászon. Javított. Korabeli szecessziós fakeretben. 85×38 cm
2909814
10428
447
32000
Horváth B jelzéssel, XX. sz. első fele: Vörös ajkú lány. Olaj, vászon. 60x49 cm
2919845
10429
447
32000
Paula jelzéssel, a XX. sz. eleje: Csendélet szőlővel, 1907. Olaj, vászon. Javított. Korabeli szecessziós fakeretben. 85×38 cm
2814071
10430
447
75000
2958938
10431
447
15000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Női portré. Olaj, falemez. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 41,5×32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF