10424.
Beendet 447. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,98 EUR, 118,75 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Napfényes vízpart vitorlással. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Dekoratív korabeli szecessziós, kissé sérült fakeretben. 29,5x75 cm