Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10435.
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, magyar festő: Alföldi viharos táj (Lakitelek környéke?). Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben. 43x53 cm
10436.
Lévay (?) Paris jelzéssel, feltehetően XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Portré. Olaj, vászon. Hátoldalán régi (gyűjteményi?) viaszpecséttel és párizsi művészellátó bélyegzőjével. Dekoratív fakeretben. 55x46 cm.
10437.
Darvasy jelzéssel (Darvassy/Darvasi István?): Budapesti forgatag, 1930-as évek. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán Neustadtl budapesti képkeretező korabeli címkéjével. 28x21 cm
10438.
Olvashatatlan (Adler?) jelzéssel, feltehetően 1920-40 körül működött magyar festő: Séta a hóban. Olaj, vászon. Hátoldalán Árverési Csarnok raglappal. 45x56 cm. Üvegezett fakeretben.
10440.
Olvashatatlan jelzéssel: Női félakt a kandallónál, 1911. Olaj, vászon. 42x36 cm. Dekoratív, régi, kissé sérült fakeretben, keret hátoldalán Schwartz Miksa pestszenterzsébeti képkeretező címkéjével.
10441.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1920-40 körül működött festő: Fejkendős hölgy portréja. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×40 cm
10442.
Jelzés nélkül: Magyarország 1000-éves alkotmányos fennállásának örömünnepe. Vegyes technika, pauszpapír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 52,5x66 cm