Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Jelzés nélkül, XX. sz. közepe, magyar festő: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
10432.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Olvashatatlan jelzéssel (Carl Josef Bauer?): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett (paszpartu által takarva), üvegezett fakeretben. 28x22,5 cm
10433.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Friedrich Geiler (1946-): Elliptoid formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/3 számozással. Üvegezett fakeretben. 65x24 cm
10434.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, magyar festő: Alföldi viharos táj (Lakitelek környéke?). Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben. 43x53 cm
10435.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Lévay (?) Paris jelzéssel, feltehetően XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Portré. Olaj, vászon. Hátoldalán régi (gyűjteményi?) viaszpecséttel és párizsi művészellátó bélyegzőjével. Dekoratív fakeretben. 55x46 cm.
10436.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
20

Darvasy jelzéssel (Darvassy/Darvasi István?): Budapesti forgatag, 1930-as évek. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán Neustadtl budapesti képkeretező korabeli címkéjével. 28x21 cm
10437.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan (Adler?) jelzéssel, feltehetően 1920-40 körül működött magyar festő: Séta a hóban. Olaj, vászon. Hátoldalán Árverési Csarnok raglappal. 45x56 cm. Üvegezett fakeretben.
10438.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Olvashatatlan jelzéssel: Női félakt a kandallónál, 1911. Olaj, vászon. 42x36 cm. Dekoratív, régi, kissé sérült fakeretben, keret hátoldalán Schwartz Miksa pestszenterzsébeti képkeretező címkéjével.
10440.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1920-40 körül működött festő: Fejkendős hölgy portréja. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×40 cm
10441.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Jelzés nélkül: Magyarország 1000-éves alkotmányos fennállásának örömünnepe. Vegyes technika, pauszpapír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 52,5x66 cm
10442.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Olvashatatlan jelzéssel (Bányai Oszkár?): Enteriőr képekkel. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 40x51 cm.
10443.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti színek. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 59,5x41,5 cm
10444.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF