10443.
Beendet 447. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Bányai Oszkár?): Enteriőr képekkel. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 40x51 cm.