Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Kondor Béla (1931-1972): Támadás, rézkarc, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 11,5×8 cm
10469.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kós Károly (1883-1977): Fogaras. Linómetszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 10×10 cm
10470.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Utcakép. Linómetszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 10×10 cm
10471.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Barokk ház. Linómetszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 10×10 cm
10472.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tichy Gyula (1879-1920): Szerelem a kertben, nyomat, paszpartuban, 9,5×8,5 cm
10473.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tichy Gyula (1879-1920): Nő ernyővel, nyomat, paszpartuban, 11,5×8,5 cm
10474.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): A repülőgép felbocsátása. Rotaprint nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 20x17 cm
10475.

Rufpreis:
10 000 HUF

Baumann jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, vászon. 50x60 cm. Dekoratív fakeretben.
10476.

Rufpreis:
12 000 HUF

Spelsberg 1954 jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 47x62 cm.
10477.

Rufpreis:
12 000 HUF

H Lübbert jelzéssel: Hullámverés. Olaj, farost. Fakeretben. 30x60 cm.
10478.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ho jelzéssel, John Constable után: Szénásszekér (tanulmány). Olaj, vászon. 40x30 cm. Dekoratív fakeretben.
10479.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hilger jelzéssel: Rheine, Münsterstraße (Vesztfália, Németország). Olaj, karton. 40x30 cm. Dekoratív fakeretben.
10480.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF