Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2931261
10469
447
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kondor Béla (1931-1972): Támadás, rézkarc, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 11,5×8 cm 2958230
10470
447
Kós Károly (1883-1977): Fogaras. Linómetszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 10×10 cm 2958231
10471
447
Kós Károly (1883-1977): Utcakép. Linómetszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 10×10 cm 2958236
10472
447
Kós Károly (1883-1977): Barokk ház. Linómetszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 10×10 cm 2958210
10473
447
Tichy Gyula (1879-1920): Szerelem a kertben, nyomat, paszpartuban, 9,5×8,5 cm 2958206
10474
447
Tichy Gyula (1879-1920): Nő ernyővel, nyomat, paszpartuban, 11,5×8,5 cm
2932999
10475
447
Kondor Béla (1931-1972): A repülőgép felbocsátása. Rotaprint nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 20x17 cm 2868633
10476
447
Baumann jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, vászon. 50x60 cm. Dekoratív fakeretben.
2870649
10477
447
Spelsberg 1954 jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 47x62 cm.
2870714
10478
447
H Lübbert jelzéssel: Hullámverés. Olaj, farost. Fakeretben. 30x60 cm.
2868576
10479
447
Ho jelzéssel, John Constable után: Szénásszekér (tanulmány). Olaj, vászon. 40x30 cm. Dekoratív fakeretben.
2868567
10480
447
Hilger jelzéssel: Rheine, Münsterstraße (Vesztfália, Németország). Olaj, karton. 40x30 cm. Dekoratív fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF