Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2869957
10481
447
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Bergfried jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x30 cm
2868352
10482
447
H Esser jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton. 22x17 cm. Dekoratív fakeretben.
2868367
10483
447
H Esser jr. jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. 30x22 cm. Dekoratív fakeretben.
2868338
10484
447
H Esser jelzéssel: Virágzó táj. Olaj, karton. 24x18 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
2871901
10485
447
14000
G Sochetti jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. 70x50 cm. Dekoratív fakeretben.
2894738
10486
447
28000
Megyery jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 60x80 cm
2869937
10487
447
14000
Schäbitz jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x50 cm
2871908
10488
447
17000
F Koch jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost. 60x71 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
2870640
10489
447
15000
HL jelzéssel: Szarvas. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm.
2779585
10490
447
Horváth M. jelzéssel: Muskátli az ablakban. Olaj, karton. Fakeretben. 50x34,5
2871853
10491
447
Emőd jelzéssel: Női akt. Vegyes technika, papír. Kissé sérült. Üvegezett, sérült fakeretben. 64x45 cm 2895148
10492
447
Bodor jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Keretben 11x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF