Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Herman jelzéssel: Vízparton. Olaj, vászon, sérült. Fakeretben, 40×50 cm
10554.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Márffy Ödön jelzéssel: Fenyves. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 38×24 cm
10555.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Stolp jelzéssel, XX. sz. eleje: Vízparti táj. Olaj, karton. Korabeli szecessziós fakeretben. 21x32 cm
10556.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kremmer jelzéssel: Kassa (1939?). Rézkarc, papír, 23×16,5 cm
10557.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Molnár C. Pál jelzéssel: Ülő alak. Kréta, papír. Üvegezett fakeretben, 43×30 cm /
10558.

Rufpreis:
3 000 HUF

Scheiber H jelzéssel: Bohóc. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 39x24 cm
10559.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zórád Géza jelzéssel: Der K. u. k. Hundsfotograf. Ceruza, papír. Üveg mögött. 24x30 cm
10560.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rácz J jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
10561.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Benke S. jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Keretben. 50x60 cm
10562.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

RR jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 26x26 cm
10563.

Rufpreis:
2 800 HUF

Simon jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 35x27,5 cm
10564.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szabadi jelzéssel: Virágos csendélet. Olaj, vászon. keret nélkül. 50x40cm
10565.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF