Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2959133
10554
447
13000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Herman jelzéssel: Vízparton. Olaj, vászon, sérült. Fakeretben, 40×50 cm
2959166
10555
447
19000
Márffy Ödön jelzéssel: Fenyves. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 38×24 cm
2960942
10556
447
Stolp jelzéssel, XX. sz. eleje: Vízparti táj. Olaj, karton. Korabeli szecessziós fakeretben. 21x32 cm
2962337
10557
447
3200
Kremmer jelzéssel: Kassa (1939?). Rézkarc, papír, 23×16,5 cm 2960386
10558
447
Molnár C. Pál jelzéssel: Ülő alak. Kréta, papír. Üvegezett fakeretben, 43×30 cm / 2955820
10559
447
30000
Scheiber H jelzéssel: Bohóc. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 39x24 cm
2945732
10560
447
Zórád Géza jelzéssel: Der K. u. k. Hundsfotograf. Ceruza, papír. Üveg mögött. 24x30 cm
2920179
10561
447
28000
Rácz J jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
2903508
10562
447
15000
Benke S. jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Keretben. 50x60 cm
2895477
10563
447
RR jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 26x26 cm
2820809
10564
447
Simon jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 35x27,5 cm 2824184
10565
447
Szabadi jelzéssel: Virágos csendélet. Olaj, vászon. keret nélkül. 50x40cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF