Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Walter jelzéssel: Arab hastáncosnő. Tempera, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 21x15 cm
10542.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sárika jelzéssel: Csendélet, 1910. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 36x60 cm
10543.

Rufpreis:
8 000 HUF

Faragó P jelzéssel: Halászbástya, Budapest. Akvarell, tus, papír, üvegezett fakeretben. 16x10,5 cm
10544.

Rufpreis:
3 000 HUF

Deák jelzéssel: Átkelés a vízen. Pasztell, papír, 30x40 cm
10545.

Rufpreis:
2 400 HUF

Telepy K jelzéssel: Romantikus táj. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 36x20 cm
10546.

Rufpreis:
12 000 HUF
18

Havas (Havas Elza v. Vilma?) jelzéssel: Lóportré. Olaj, vászon, apró sérüléssel. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 31,5x22 cm
10547.

Rufpreis:
5 000 HUF

10548.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Walcutto jelzéssel: Papagájok. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 91x122 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10549.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kovács L jelzéssel: Ökrös szekér. Olaj, falemez. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 9,5x13 cm
10550.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Julius C... Major jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. 40x49 cm. Dekoratív fakeretben.
10551.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kassák jelzéssel: A szerelem hálójában. Vegyes technika, papír, lap szélén szakadásokkal, 34x27 cm
10552.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pór jelzéssel: Női portré. Ceruza, pasztell, papír, 42x29,5 cm
10553.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF