Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2957280
10542
447
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Walter jelzéssel: Arab hastáncosnő. Tempera, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 21x15 cm 2957646
10543
447
Sárika jelzéssel: Csendélet, 1910. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 36x60 cm 2957800
10544
447
Faragó P jelzéssel: Halászbástya, Budapest. Akvarell, tus, papír, üvegezett fakeretben. 16x10,5 cm
2957827
10545
447
Deák jelzéssel: Átkelés a vízen. Pasztell, papír, 30x40 cm
2958709
10546
447
Telepy K jelzéssel: Romantikus táj. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 36x20 cm 2958691
10547
447
Havas (Havas Elza v. Vilma?) jelzéssel: Lóportré. Olaj, vászon, apró sérüléssel. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 31,5x22 cm
2958931
10548
447
2958932
10549
447
Walcutto jelzéssel: Papagájok. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 91x122 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2958959
10550
447
Kovács L jelzéssel: Ökrös szekér. Olaj, falemez. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 9,5x13 cm 2959161
10551
447
Julius C... Major jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. 40x49 cm. Dekoratív fakeretben.
2959154
10552
447
Kassák jelzéssel: A szerelem hálójában. Vegyes technika, papír, lap szélén szakadásokkal, 34x27 cm 2959152
10553
447
Pór jelzéssel: Női portré. Ceruza, pasztell, papír, 42x29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF