Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2956128
10530
447
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
P. Zs. jelzéssel: Geometrikus kompozíció. Kréta, kollázs, papír, kartonra kasírozva. 21x28 cm
2956148
10531
447
Altai jelzéssel: Utcarészlet. Vegyes technika, papír, fakeretben, 40x24 cm
2956158
10532
447
Oswald v. Osvald jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 50x70 cm
2956413
10533
447
15000
L. Careem jelzéssel: Falkavadászat. Olaj, vászon. 62x91 cm 2956484
10534
447
W Chapman jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, vászon, 40x50cm. Dekoratív fakeretben. 2956486
10535
447
14000
Spiro jelzéssel: Párizsi hangulat. Olaj, vászon, 30x40cm. Dekoratív fakeretben. 2956735
10536
447
K Mossler jelzéssel, XX. sz. eleje: Hazafelé. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 32x59 cm 2956741
10537
447
15000
N. Balázs J. jelzéssel, XX. sz. közepe: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 50x50 cm 2956807
10538
447
3200
Severino jelzéssel (Lino Severino?): Zarte Action, 1983. Nyomat, papír, számozott (345/500). Lap széle kissé foltos. 19x27 cm
2956890
10539
447
Berkes A jelzéssel: Három grácia. Tus, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 25,5x18,5 cm 2956892
10540
447
Berkes A jelzéssel: Városi forgatag. Tus, akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 25,5x17,5 cm 2957142
10541
447
3800
Haász jelzéssel: Holdfényes táj. Akvarell papír. Paszpartuban. 41,5x29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF