Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

P. Zs. jelzéssel: Geometrikus kompozíció. Kréta, kollázs, papír, kartonra kasírozva. 21x28 cm
10530.

Rufpreis:
3 000 HUF

Altai jelzéssel: Utcarészlet. Vegyes technika, papír, fakeretben, 40x24 cm
10531.

Rufpreis:
4 000 HUF

Oswald v. Osvald jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 50x70 cm
10532.

Rufpreis:
10 000 HUF

L. Careem jelzéssel: Falkavadászat. Olaj, vászon. 62x91 cm
10533.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

W Chapman jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, vászon, 40x50cm. Dekoratív fakeretben.
10534.

Rufpreis:
8 000 HUF

Spiro jelzéssel: Párizsi hangulat. Olaj, vászon, 30x40cm. Dekoratív fakeretben.
10535.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

K Mossler jelzéssel, XX. sz. eleje: Hazafelé. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 32x59 cm
10536.

Rufpreis:
6 000 HUF
22

N. Balázs J. jelzéssel, XX. sz. közepe: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 50x50 cm
10537.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Severino jelzéssel (Lino Severino?): Zarte Action, 1983. Nyomat, papír, számozott (345/500). Lap széle kissé foltos. 19x27 cm
10538.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Berkes A jelzéssel: Három grácia. Tus, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 25,5x18,5 cm
10539.

Rufpreis:
4 000 HUF
25

Berkes A jelzéssel: Városi forgatag. Tus, akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 25,5x17,5 cm
10540.

Rufpreis:
4 000 HUF

Haász jelzéssel: Holdfényes táj. Akvarell papír. Paszpartuban. 41,5x29 cm
10541.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF