Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2770144
10566
447
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Weber K jelzéssel: Ház. Akvarell, papír, kissé foltos, fakeretben, 23×30,5 cm
2820805
10567
447
H Hohenberger jelzéssel: Grafengehaig (Bajorország). Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 39x28 cm
2915157
10568
447
Totomci 95 jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 26x32 cm
2945537
10569
447
Kurt Latter jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, karton. Kissé hullámos. Dekoratív fakeretben. 60×48 cm
2935668
10570
447
Rausch P jelzéssel: Virágok, 1962. Olaj, karton, fakeretben, 29x39 cm 2935623
10571
447
Vidaházi jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe: Halász. Olaj, vászon. Sérült. 59x78,5 cm. 2935618
10572
447
19000
Szatmáry Sz. J. jelzéssel: Enteriőr festményekkel. Olaj, vászon. 60x80 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
2935616
10573
447
14000
Kalmár J jelzéssel, XX. sz eleje: Téli táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x69 cm
2935640
10574
447
Szűcs V jelzéssel (paszpartu által takarva): Furulyázó. Rézkarc, papír, foltos. Üvegezett fakeretben. Paszpartu sérült. 23x17,5 cm.
2915215
10575
447
Olvashatatlan (Koch?) jelzéssel: 9 db karancsi (dél-baranyai) életképek, viseletek, a német nemzetiség soraiból, részben nyelvjáráshot hasonló német nyelvű címekkel feliratozva, fametszet, papír, lap teteje kartonra kasírozva, 18x12 és 19x18 cm közötti méretekben
2958039
10576
447
Olvashatatlan jelzéssel: Monbijou Park (Berlin), 1983. Linómetszet, papír, jelzett, 27x19 cm 2958033
10577
447
Olvashatatlan jelzéssel: Viernau (Thüringen), 1984. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x15,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF