Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Weber K jelzéssel: Ház. Akvarell, papír, kissé foltos, fakeretben, 23×30,5 cm
10566.

Rufpreis:
5 000 HUF

H Hohenberger jelzéssel: Grafengehaig (Bajorország). Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 39x28 cm
10567.

Rufpreis:
5 000 HUF

Totomci 95 jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 26x32 cm
10568.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kurt Latter jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, karton. Kissé hullámos. Dekoratív fakeretben. 60×48 cm
10569.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rausch P jelzéssel: Virágok, 1962. Olaj, karton, fakeretben, 29x39 cm
10570.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vidaházi jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe: Halász. Olaj, vászon. Sérült. 59x78,5 cm.
10571.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szatmáry Sz. J. jelzéssel: Enteriőr festményekkel. Olaj, vászon. 60x80 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10572.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kalmár J jelzéssel, XX. sz eleje: Téli táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x69 cm
10573.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szűcs V jelzéssel (paszpartu által takarva): Furulyázó. Rézkarc, papír, foltos. Üvegezett fakeretben. Paszpartu sérült. 23x17,5 cm.
10574.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan (Koch?) jelzéssel: 9 db karancsi (dél-baranyai) életképek, viseletek, a német nemzetiség soraiból, részben nyelvjáráshot hasonló német nyelvű címekkel feliratozva, fametszet, papír, lap teteje kartonra kasírozva, 18x12 és 19x18 cm közötti méretekben
10575.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Monbijou Park (Berlin), 1983. Linómetszet, papír, jelzett, 27x19 cm
10576.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Viernau (Thüringen), 1984. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x15,5 cm
10577.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF