Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2957823
10662
447
3800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Búsuló betyár. Olaj, fa, apró felületi sérülésekkel, 29,5x37,5 cm 2958948
10664
447
Jelzés nélkül: Pihenő. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 20X25 cm 2957840
10665
447
Jelzés nélkül, Millet után: Aratók. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, kissé sérült. 21x27 cm
2935690
10666
447
Jelzés nélkül: Rózsa. Akvarell, papír. Foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 24,5x14,5 cm. 2895423
10667
447
Jelzés nélkül: Női akt. Olaj, farost, erősen sérült keretben, 35x25 cm
2812459
10668
447
Jelzés nélkül: Strandolók. Olaj, farost, dekoratív fakeretben, 28×45 cm 2812490
10669
447
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, farost, dekoratív fakeretben, 34×22 cm
2769593
10670
447
Jelzés nélkül: Arckép. Kréta, papír. Kartonra kasírozva. 22,5x18,5 cm
2798933
10671
447
Jelzés nélkül: Női aktok, 6 db rajz. Ceruza, papír, részben lapszéli apró sérüléssel, 42×30 cm.
2935686
10672
447
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Tanya. Akvarell, papír. Foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30x18 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF