Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915160
10650
447
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: János vitéz illusztrációk, 11 db. Fametszet, hártyapapír, gyűrődésekkel, 17×12 cm 2945313
10651
447
Jelzés nélkül, XX. sz eleje: Táj. Olaj, falemez. Kissé sérült. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. Hordozó hátoldala M. Kir. Dohánygyár Bp., Ferenczváros logóval. 12x20,5 cm 2922678
10652
447
15000
Jelzés nélkül: Asztaltársaság. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 29x42 cm
2796875
10653
447
Jelzés nélkül: Jelenet. Vegyes technika, papír. Kissé sérült. 42x50 cm
2803757
10654
447
Jelzés nélkül: Patak. Pasztell, papír, kopott keretben. 29x40 cm
2803799
10655
447
24000
Jelzés nélkül, feltehetően 1900 körül működött német festő: Nyuszi etetők. 2db. Olaj, vászon, minimális sérüléssel, keretben, 27x58 cm 2963241
10656
447
Jelzés nélkül: Holdvilág utca, Tabán, 1933. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, a lap széle kissé foltos, 17,5x23 cm 2897472
10657
447
3200
Jelzés nélkül: Afrikai akt. Ceruza, papír, feltekerve, törésnyomokkal, 83×59 cm
2964013
10658
447
Jelzés nélkül: 2 db pink divatterv, Vegyes technika 50x40 cm
2543401
10659
447
3200
Jelzés nélkül, Gyenes Gitta hagyatéki bélyegzővel: Katona. Ceruza, papír, keret nélkül, 9x10cm
2956358
10660
447
15000
Jelzés nélkül: Vitorlások. Olaj, papír. 60x87 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben.
2956129
10661
447
Jelzés nélkül: Raglan Castle, Wales. Ceruza, karton, paszpartuban, 12x17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF