Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Jelzés nélkül: János vitéz illusztrációk, 11 db. Fametszet, hártyapapír, gyűrődésekkel, 17×12 cm
10650.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül, XX. sz eleje: Táj. Olaj, falemez. Kissé sérült. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. Hordozó hátoldala M. Kir. Dohánygyár Bp., Ferenczváros logóval. 12x20,5 cm
10651.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Asztaltársaság. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 29x42 cm
10652.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Jelenet. Vegyes technika, papír. Kissé sérült. 42x50 cm
10653.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Patak. Pasztell, papír, kopott keretben. 29x40 cm
10654.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül, feltehetően 1900 körül működött német festő: Nyuszi etetők. 2db. Olaj, vászon, minimális sérüléssel, keretben, 27x58 cm
10655.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Jelzés nélkül: Holdvilág utca, Tabán, 1933. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, a lap széle kissé foltos, 17,5x23 cm
10656.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Afrikai akt. Ceruza, papír, feltekerve, törésnyomokkal, 83×59 cm
10657.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzés nélkül: 2 db pink divatterv, Vegyes technika 50x40 cm
10658.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül, Gyenes Gitta hagyatéki bélyegzővel: Katona. Ceruza, papír, keret nélkül, 9x10cm
10659.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzés nélkül: Vitorlások. Olaj, papír. 60x87 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10660.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Raglan Castle, Wales. Ceruza, karton, paszpartuban, 12x17 cm
10661.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF