Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2799230
10638
447
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Absztrakt csendélet. Olaj, karton. 21x32,5 cm 2766656
10639
447
13000
Jelzés nélkül: Mediterrán város. Olaj, farost. 40x30cm
2822255
10640
447
Jelzés nélkül (Koch Ernő?): Vár. Fém nyomódúc, 28,5x43,5 cm 2873279
10641
447
4600
Jelzés nélkül. Városi utca. Akvarell, papír, üvegezett keretben 40x29 cm 2821236
10642
447
13000
Jelzés nélkül: Remington. Olaj, vászon, 80x50 cm.
2870675
10643
447
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 55x43 cm.
2868109
10644
447
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 60x31 cm, dekoratív keretben.
2869946
10645
447
Jelzés nélkül: Königssee, apátság. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 48x65 cm
2868454
10646
447
Jelzés nélkül: Északnémet táj. Olaj, farost. 27x39 cm. Dekoratív fakeretben.
2940375
10647
447
Jelzés nélkül: Zsivány kártyázók. Vegyes technika, üveg, fakeretben. 26x42 cm 2779610
10648
447
Jelzés nélkül: Fehér rózsás virágcsendélet. Olaj, kartonra kasírozott vászon, keretben, 44x31cm
2905098
10649
447
Jelzés nélkül: Sebesült katona és nővér. Ceruza, papír, sérült. Üvegezett fakeretben. 18x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF