Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Jelzés nélkül: Absztrakt csendélet. Olaj, karton. 21x32,5 cm
10638.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Mediterrán város. Olaj, farost. 40x30cm
10639.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Jelzés nélkül (Koch Ernő?): Vár. Fém nyomódúc, 28,5x43,5 cm
10640.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül. Városi utca. Akvarell, papír, üvegezett keretben 40x29 cm
10641.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Jelzés nélkül: Remington. Olaj, vászon, 80x50 cm.
10642.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 55x43 cm.
10643.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 60x31 cm, dekoratív keretben.
10644.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzés nélkül: Königssee, apátság. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 48x65 cm
10645.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Északnémet táj. Olaj, farost. 27x39 cm. Dekoratív fakeretben.
10646.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül: Zsivány kártyázók. Vegyes technika, üveg, fakeretben. 26x42 cm
10647.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Fehér rózsás virágcsendélet. Olaj, kartonra kasírozott vászon, keretben, 44x31cm
10648.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Jelzés nélkül: Sebesült katona és nővér. Ceruza, papír, sérült. Üvegezett fakeretben. 18x13 cm
10649.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF