Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 25x35 cm
10602.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Olvashatatlan jelzéssel: Pincérnő. Szén, papír. Feltekerve, törésnyommal. 42x31 cm
10603.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan (Fazekas?) jelzéssel: Csendélet, 1957. Akvarell, papír. Sérült fakeretben. 42x31 cm
10604.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, magyar művész: Geometrikus város. Olaj, farost. Kissé kopott fakeretben. 40x30 cm
10605.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Öreganyó. Tus, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 19,5x15 cm
10606.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Olvashatatlan jelzéssel: Erdei kaland. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, üvegen bal alsó sarokban apró hiánnyal. 60x80 cm
10607.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Torgyán József karikatúra 1999. Jelzett,. Ceruza, papír, kartonon feltekerve 30x20 cm
10608.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Segesvár, ónművesek tornya. Olaj, vászon. Sérült. 48×40 cm
10609.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentendrei részletek. Linómetszet, papír, papírra kasírozva. 10x14 és 7x9,5 cm
10610.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Absztrakt kompozíció, 1974. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 17×7,5 cm
10611.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (Gacs Gábor?): Csendélet, rézkarc, papír, 32×40 cm
10612.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Itatás. Kézzel színezett rézkarc, vászon. 27x38 cm. Üvegezett fakeretben.
10613.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF