Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2920121
10602
447
4200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 25x35 cm
2918672
10603
447
Olvashatatlan jelzéssel: Pincérnő. Szén, papír. Feltekerve, törésnyommal. 42x31 cm
2918670
10604
447
Olvashatatlan (Fazekas?) jelzéssel: Csendélet, 1957. Akvarell, papír. Sérült fakeretben. 42x31 cm
2897063
10605
447
14000
Olvashatatlan jelzéssel, magyar művész: Geometrikus város. Olaj, farost. Kissé kopott fakeretben. 40x30 cm 2938674
10606
447
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Öreganyó. Tus, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 19,5x15 cm
2925364
10607
447
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei kaland. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, üvegen bal alsó sarokban apró hiánnyal. 60x80 cm
2964017
10608
447
Torgyán József karikatúra 1999. Jelzett,. Ceruza, papír, kartonon feltekerve 30x20 cm
2962832
10609
447
Olvashatatlan jelzéssel: Segesvár, ónművesek tornya. Olaj, vászon. Sérült. 48×40 cm
2961980
10610
447
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentendrei részletek. Linómetszet, papír, papírra kasírozva. 10x14 és 7x9,5 cm
2960554
10611
447
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Absztrakt kompozíció, 1974. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 17×7,5 cm 2800685
10612
447
Olvashatatlan jelzéssel (Gacs Gábor?): Csendélet, rézkarc, papír, 32×40 cm
2956343
10613
447
Olvashatatlan jelzéssel: Itatás. Kézzel színezett rézkarc, vászon. 27x38 cm. Üvegezett fakeretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF