Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

10420.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Jelzés nélkül, XIX. sz.: Női portré. Olaj, vászon, restaurált, dublírozott. Fakeretben, 52×42 cm
10421.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Kislány portré. Olaj, vászon, kartonon. Sérült. Historizáló, reprezentatív, régi ovális fakeretben. 60x48 cm.
10422.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Jelzés nélkül, XIX. sz. vége: Kislány tyúkkal. Olaj, vászon. Javított. Antik, sérült fakeretben, 56×68 cm
10423.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Napfényes vízpart vitorlással. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Dekoratív korabeli szecessziós, kissé sérült fakeretben. 29,5x75 cm
10424.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos arckép. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 34x29 cm
10425.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

George Pirie jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Áttört, reprezentatív fakeretben. 45x60 cm
10426.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Paula jelzéssel, a XX. sz. eleje: Csendélet. Olaj, vászon. Javított. Korabeli szecessziós fakeretben. 85×38 cm
10427.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Horváth B jelzéssel, XX. sz. első fele: Vörös ajkú lány. Olaj, vászon. 60x49 cm
10428.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Paula jelzéssel, a XX. sz. eleje: Csendélet szőlővel, 1907. Olaj, vászon. Javított. Korabeli szecessziós fakeretben. 85×38 cm
10429.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10430.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Női portré. Olaj, falemez. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 41,5×32 cm
10431.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF