10426.
Beendet 447. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
70 000 HUF
189,70 EUR, 218,75 USD
George Pirie jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Áttört, reprezentatív fakeretben. 45x60 cm