Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Artonyi jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, jelzett. fa keretben, 48x65 cm
10493.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alfredeck? jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, jelzett, kissé sérült fa keretben 60x80 cm
10494.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mihály jelzéssel: Virág csendélet.Olaj, vászon, Jelzett, kissé kopott fa keretben 25x34 cm
10495.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár C. Pál jelzéssel: Három grácia. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 40x30 cm
10497.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

MCP jelzéssel: Portré. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 43x30 cm
10498.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Horváth jelzéssel: Kislány a tisztáson. Olaj, vászon, keretben, 69x112 cm
10499.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Gyárfás Gy. jelzéssel: Budai Vár a Turul-szoborral (Bp., 1910). Pasztell, papír, jelzett (jobbra lent). Üvegezett fakeretben, 45x29 cm
10500.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

BKGY jelzéssel: Budapest, halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 6x8 cm
10501.

Rufpreis:
1 800 HUF

Koszkol jelzéssel: Téli táj. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 22x16 cm
10502.

Rufpreis:
4 000 HUF

F. Blum jelzéssel: Fekvő akt. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 27,5x41 cm.
10503.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Braun jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, farost. 41,5x29,5 cm
10504.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szőnyi jelzéssel: Idős asszony portréja, rézkarc, papír, paszpartuban, 19×19 cm
10505.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF