Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2931110
10493
447
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Artonyi jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, jelzett. fa keretben, 48x65 cm 2931142
10494
447
Alfredeck? jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, jelzett, kissé sérült fa keretben 60x80 cm
2931151
10495
447
Mihály jelzéssel: Virág csendélet.Olaj, vászon, Jelzett, kissé kopott fa keretben 25x34 cm 2941089
10497
447
Molnár C. Pál jelzéssel: Három grácia. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 40x30 cm
2941087
10498
447
MCP jelzéssel: Portré. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 43x30 cm
2803722
10499
447
30000
Horváth jelzéssel: Kislány a tisztáson. Olaj, vászon, keretben, 69x112 cm
2924591
10500
447
50000
Gyárfás Gy. jelzéssel: Budai Vár a Turul-szoborral (Bp., 1910). Pasztell, papír, jelzett (jobbra lent). Üvegezett fakeretben, 45x29 cm
2867226
10501
447
BKGY jelzéssel: Budapest, halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 6x8 cm 2931360
10502
447
Koszkol jelzéssel: Téli táj. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 22x16 cm 2885813
10503
447
24000
F. Blum jelzéssel: Fekvő akt. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 27,5x41 cm.
2916068
10504
447
Braun jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, farost. 41,5x29,5 cm
2931371
10505
447
Szőnyi jelzéssel: Idős asszony portréja, rézkarc, papír, paszpartuban, 19×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF