Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Rossi T jelzéssel: Vöröslő napkorong. Olaj, farost. Fakeretben. 26,5x40 cm
10518.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hegyesy Mihály 1900 jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, vászon. Sérült (festéklepergéssel). Antik, kissé kopott fakeretben. 52×73 cm
10519.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

A. Eary jelzéssel: Rőzseszedő. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 56×69 cm
10520.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Roskovics jelzéssel (Roskovics Ignác?): Jézus. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 35×28 cm
10521.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Czóbel jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, keret nélkül, sérült 30x22cm
10522.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gulácsy jelzéssel: Kápolna. Tempera, karton, üvegezett keretben, sérült, hiányos, 43,5x40 cm
10523.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

J C Major jelzéssel: Táj. Olaj, farost. 30x40 cm. Dekoratív fakeretben.
10524.

Rufpreis:
5 000 HUF

Berkes Gyula 944 jelzéssel. : Velencei városkép. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, 24x32 cm
10525.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vaszary jelzéssel: Arckép. Akvarell, papír, jelzett, hajtásnyommal, üvegezett fakeretben, 33x27 cm
10526.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Kádár Béla jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, 44x29,5 cm.
10527.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Stefano jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, vászon. 50x40 cm.
10528.

Rufpreis:
5 000 HUF

Angerer jelzéssel: Utca sétálóval, 1949. Akavrell, papír. 27x37 cm. Üvegezett fakeretben.
10529.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF