Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2963235
10518
447
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rossi T jelzéssel: Vöröslő napkorong. Olaj, farost. Fakeretben. 26,5x40 cm
2962888
10519
447
19000
Hegyesy Mihály 1900 jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, vászon. Sérült (festéklepergéssel). Antik, kissé kopott fakeretben. 52×73 cm 2962867
10520
447
19000
A. Eary jelzéssel: Rőzseszedő. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 56×69 cm
2960542
10521
447
Roskovics jelzéssel (Roskovics Ignác?): Jézus. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 35×28 cm 2543406
10522
447
Czóbel jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, keret nélkül, sérült 30x22cm 2957697
10523
447
13000
Gulácsy jelzéssel: Kápolna. Tempera, karton, üvegezett keretben, sérült, hiányos, 43,5x40 cm 2957691
10524
447
J C Major jelzéssel: Táj. Olaj, farost. 30x40 cm. Dekoratív fakeretben.
2535216
10525
447
Berkes Gyula 944 jelzéssel. : Velencei városkép. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, 24x32 cm 2957701
10526
447
6500
Vaszary jelzéssel: Arckép. Akvarell, papír, jelzett, hajtásnyommal, üvegezett fakeretben, 33x27 cm 2957705
10527
447
13000
Kádár Béla jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, 44x29,5 cm.
2956349
10528
447
Stefano jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, vászon. 50x40 cm.
2956352
10529
447
Angerer jelzéssel: Utca sétálóval, 1949. Akavrell, papír. 27x37 cm. Üvegezett fakeretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF