Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele, feltehetően magyar festő: Kiáltó. Olaj, vászon. Dekoratív, korabeli, kissé sérült fakeretben. 41x31 cm
10445.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül: Expresszionista csendélet. Olaj, vászon. 67x55 cm
10446.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon. 43x56 cm. Dekoratív fakeretben.
10447.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10448.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Olvashatatlan jelzéssel: A romos Budapest látképe a felrobbantott hidakkal, 1945 körül. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. 19x29 cm.
10449.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Nagyvárosi részlet (Budapest?). Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29x40 cm
10450.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Olvashatatlan jelzéssel: Expresszionista jelenet. Hidegtű, papír. 22x35 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
10451.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nemes Szent-Gály jelzéssel: Dinnyés csendélet, 1969. Pasztell, farost. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 75×63 cm
10452.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Hölgy portré. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 91,5x61 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10453.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
19

Jelzés nélkül: Dinnyés csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 24x30 cm
10454.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10455.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (Sáray Elvira?): Csendélet (1941?). Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 35×55 cm
10456.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF