Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2957376
10445
447
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele, feltehetően magyar festő: Kiáltó. Olaj, vászon. Dekoratív, korabeli, kissé sérült fakeretben. 41x31 cm 2956538
10446
447
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül: Expresszionista csendélet. Olaj, vászon. 67x55 cm
2959104
10447
447
17000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon. 43x56 cm. Dekoratív fakeretben.
2820818
10448
447
48000
2957832
10449
447
28000
Olvashatatlan jelzéssel: A romos Budapest látképe a felrobbantott hidakkal, 1945 körül. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. 19x29 cm.
2960936
10450
447
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Nagyvárosi részlet (Budapest?). Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29x40 cm
2867267
10451
447
Olvashatatlan jelzéssel: Expresszionista jelenet. Hidegtű, papír. 22x35 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
2956220
10452
447
Nemes Szent-Gály jelzéssel: Dinnyés csendélet, 1969. Pasztell, farost. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 75×63 cm
2956405
10453
447
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Hölgy portré. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 91,5x61 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2963231
10454
447
Jelzés nélkül: Dinnyés csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 24x30 cm
2769904
10455
447
2915260
10456
447
Olvashatatlan jelzéssel (Sáray Elvira?): Csendélet (1941?). Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 35×55 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF