10450.
Beendet 447. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Nagyvárosi részlet (Budapest?). Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29x40 cm