Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915383
10457
447
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül (Sztojka László?): Női portré. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben, 62×44 cm
2935823
10458
447
Jelzés nélkül, Modok Máriának tulajdonítva proveniencia alapján. Pasztell, papír, Jelzés nélkül. Üvegezett keretben 22x28 cm
2958706
10459
447
Gubai Gy jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív fakeretben. 34,5x25 cm
2963795
10460
447
3400
Dazy jelzéssel: Paris, Le Moulin Rouge. Akvarell, vegyes technika, papír. Üvegezett, kitámasztható fakeretben, 10x15 cm
2956706
10461
447
Carlos de Hidalgos jelzéssel: 3 db pornográf karikatúra / grafika, 1951. Vegyes technika, papír, 15x10 cm körüli méretben. Rajzzal illusztrált borítékban. 2935876
10462
447
Bodnár jelzéssel (B. Bodnár Éva?), 2 db rajz: Zebegényi részletek (Dunapart és kálvária). Tus, papír, lap sarkában apró sérüléssel, 16x9,5 és 9,5x16 cm
2953992
10463
447
8500
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony. Ofszet, papír, lap teteje kissé foltos, 29,5×21 cm
2859148
10464
447
Joseph Lamperth jelzéssel: Városrészlet. Tus, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 22,5x28,5 cm. 2933007
10465
447
Kondor Béla (1931-1972): Kezek. Rotaprint nyomat, papír, jelzés nélkül, lapméret: 22x19 cm
2931317
10466
447
Molnár C. Pál (1894-1981): Születés. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 17×11 cm
2931303
10467
447
Molnár C. Pál (1894-1981): Fájdalom. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 17×11 cm
2931260
10468
447
Kondor Béla (1931-1972): Püspök, rézkarc, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 11,5×8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF