Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 250

Jelzés nélkül (Sztojka László?): Női portré. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben, 62×44 cm
10457.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül, Modok Máriának tulajdonítva proveniencia alapján. Pasztell, papír, Jelzés nélkül. Üvegezett keretben 22x28 cm
10458.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Gubai Gy jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív fakeretben. 34,5x25 cm
10459.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dazy jelzéssel: Paris, Le Moulin Rouge. Akvarell, vegyes technika, papír. Üvegezett, kitámasztható fakeretben, 10x15 cm
10460.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Carlos de Hidalgos jelzéssel: 3 db pornográf karikatúra / grafika, 1951. Vegyes technika, papír, 15x10 cm körüli méretben. Rajzzal illusztrált borítékban.
10461.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bodnár jelzéssel (B. Bodnár Éva?), 2 db rajz: Zebegényi részletek (Dunapart és kálvária). Tus, papír, lap sarkában apró sérüléssel, 16x9,5 és 9,5x16 cm
10462.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony. Ofszet, papír, lap teteje kissé foltos, 29,5×21 cm
10463.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Joseph Lamperth jelzéssel: Városrészlet. Tus, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 22,5x28,5 cm.
10464.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kondor Béla (1931-1972): Kezek. Rotaprint nyomat, papír, jelzés nélkül, lapméret: 22x19 cm
10465.

Rufpreis:
10 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Születés. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 17×11 cm
10466.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Molnár C. Pál (1894-1981): Fájdalom. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 17×11 cm
10467.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kondor Béla (1931-1972): Püspök, rézkarc, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 11,5×8 cm
10468.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF