W Chapman jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, vászon, 40x50cm. Dekoratív faker... https://www.darabanth.com/de/447-Fernauktion/447.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~1000002/W-Chapman-jelzessel-Hegyvidek-Olaj-vaszon-40x50cm-Dekorativ-fakeretben~II2956484
2956484
10534
447
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: W Chapman jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, vászon, 40x50cm. Dekoratív fakeretben.
: pk