Suri jelzéssel: Indián harcos puskával. Olaj, vászon. Dekoratív fakere... https://www.darabanth.com/de/447-Fernauktion/447.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~1000002/Suri-jelzessel-Indian-harcos-puskaval-Olaj-vaszon-Dekorativ-fakeretben-40x30-cm~II2919879
2919879
10506
447
5500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 500 HUF 14,91 EUR , 17,19 USD
Beschreibung: Suri jelzéssel: Indián harcos puskával. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
: nagy_andras