Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

Faber György: A magyar gazdatiszti kar válsága. gróf Hunyady Ferenc előszavával. Kaposvár, 1932. Szabó Lipót. 93 (10)p. Kiadói enyhén sérült papírkötésben
24489.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Ember János. Az apró emberek tudománya. Bp., 1902 Lampel (191 l.) Félvászon kötésben
24490.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Anóka Eszter: Ostrom békében. + Üzenet. (Versek.) DEDIKÁLTAK! Bp., 1988-1990, Magvető - Tinódi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói papírkötés.
24491.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
P. Müller Péter: A magyar dráma az ezredfordulón. 2014, L'Harmattan. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24492.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Arany János: Toldi. Tóth Ferenc rajzaival. H.n., é.n., Biró family. 62 p + 12 t. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés
24493.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Szemelvények Titus Livius történeti munkájából a gimnázium V. osztálya számára. Összeáll. és magyarázatokkal ellátta Dr. Márkus Jenő. Bibliotheca Discipulorum. Latin nyelv és irodalom 31. sz. Bp., 1939., Szent István-Társulat, 144 p. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal. +  Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk. és magyarázatokkal ellátták: Édes Jenő és vitéz Esztergomy Ferenc. Bp., én. (1931), Franklin, 137+3 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.
24494.

Szemelvények Titus Livius történeti munkájából a gimnázium V. osztálya számára. Összeáll. és magyarázatokkal ellátta Dr. Márkus Jenő. Bibliotheca Discipulorum. Latin nyelv és irodalom 31. sz. Bp., 1939., Szent István-Társulat, 144 p. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal. +
Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk. és magyarázatokkal ellátták: Édes Jenő és vitéz Esztergomy Ferenc. Bp., én. (1931), Franklin, 137+3 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Gyűjtötte és magyarázta: - -. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Bp.,1935,Singer és Wolfner, 768 p. Kiadói egészvászon-kötés.
24495.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Magyar Tud. Akadémiai almanach polgári és csillagászati naptárral MCMXV-re. Bp., 1915, MTA, 299+[1] p. Hozzákötve: A Magyar Tudományos Akadémia alapszabályai és ügyrendje 1915. Bp., 1914, MTA, 170+[2] p. Egészvászon-kötésben, viseltes borítóval, helyenként lapszéli ázásnyomokkal.
24496.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Nemzeti Könyvtár 3 száma (65., 120., 121.), 1848-49-es témában:  Sz. Gy: Tüzér voltam 48-.ban. (Egy honvéd-köztüzér élete 1848/49-ben.) A szövegrajzok és a borító Dongó György munkája.; Hidvégi Jenő: Bem apó. A szövegrajzok és a borító Fáy Dezső munkája.; Solymossy Péter: Tavaszi szél. 1848 a magyar sajtó tükrében. A borítólap Fáy Dezső munkája.  Bp.,én.-1944 ,Stádium, 80 p.; 61+3 p.;63+1 p. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal.
24497.

Nemzeti Könyvtár 3 száma (65., 120., 121.), 1848-49-es témában:
Sz. Gy: Tüzér voltam 48-.ban. (Egy honvéd-köztüzér élete 1848/49-ben.) A szövegrajzok és a borító Dongó György munkája.;
Hidvégi Jenő: Bem apó. A szövegrajzok és a borító Fáy Dezső munkája.;
Solymossy Péter: Tavaszi szél. 1848 a magyar sajtó tükrében. A borítólap Fáy Dezső munkája.
Bp.,én.-1944 ,Stádium, 80 p.; 61+3 p.;63+1 p. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Fekete István: Szerelmem. Vál.: Nagy Alexandra. Bp.,én.,Szent Gellért Kiadó. Kiadói papírkötés.
24498.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Tények és tanúk sorozat 6 kötete: Almásy Pál: Sopronkőhidai napló.; Gallyas Ferenc: Hősi halálom után.; Schifferné Szakasits Klára: Fent és lent 1945-1950.; Reviczky Ádám: Vesztes háborúk - megnyert csaták.; Boldizsár Iván: Don - Buda - Párizs.; Kádár Gyula: A Ludovikától Sopronkőhidáig I-II. Bp., 1983-1987, Magvető. Kiadói papírkötés, változó állapotban, részben foltos.
24499.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Rita Monaldi - Francesco Sorti: Imprimatur. Ford.: Todero Anna. Bp., 2010, Nyitott Könyvműhely, 574+[2] p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24500.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események