Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 503
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3488488
24573
522
Vékey Károly: Horatius. Szemelvények Q. Horatius Flaccus műveiből. Bp., 1942, Szent István-Társulat. Félvászon kötés, ráragasztott eredeti borító, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3488736
24574
522
Fodor András: Pünkösdi hírnök. Válogatott versek 1944-1987. A szerző, Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, esszéíró, könyvtáros által dedikált példány. Bp., 1989, Magvető, 731+[5] p. Kiadói egészvászon-kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3488787
24575
522
Fodor András: Szülöttem föld. A szerző, Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, esszéíró, könyvtáros által dedikált példány. Bp., 1990, Szépirodalmi Könyvkiadó, 390+[2] p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3488880
24576
522
Szabó Dezső: Az elsodort falu. I-III. köt. Szabó Dezső művei. Bp., é.n. (cca 1930), Genius. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé kopott gerinccel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3488912
24577
522
Tormay Cécile: Bujdosó könyv I. kötet. Feljegyzések 1918-1919-ből. Bp., 2003, Gede Testvérek Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3488968
24578
522
Tersánszky J. Jenő: Jámbor Óska. Bp., 1924, Pallas. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3489226
24579
522
Fónay Jenő: Az Ősz rabságában. DEDIKÁLT! Bp., 1991, Szerzői. Kiadói papírkötés, karcos borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3489239
24580
522
Szénási Sándor Iván: Ifjú álmok Niniviéje. Versek. A borítót tervezte és az illusztrációkat készítette: Bartos Ildikó grafikus. A szerző, Szénási Sándor Iván és a grafikus Bartos Ildikó által ALÁÍRT példány! Bp., 1996., Krúdy Gyula Irodalmi Kör. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3491717
24581
522
Északi csillagok. Finn rokonaink költészete. Szerk. és magyarázatokkal ellátta: Kodolányi János és Kepes Géza. Nemzeti Könyvtár VI. évfolyam 118-119. szám. Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3492160
24582
522
Keresztes Lajos: Messiások sorsa. - - versei. (Orosháza), 1930, szerzői kiadás (Orosházi Friss Ujság-ny.), 52+[4] p. A borító Rajki József munkája. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Ritka! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3492468
24583
522
1997 Jubileumi díszelőadás Szörényi Éva 65-ik színművészi évfordulója. Programfüzet, 22 p. Szörényi Éva (1917-2009) színésznő által DEDIKÁLT példány. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3492970
24584
522
Ráth-Végh István: A szerelem regényes életrajza. Bp., 1941., Cserépfalvi, 250+3 p. 1. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események