Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

Vékey Károly: Horatius. Szemelvények Q. Horatius Flaccus műveiből. Bp., 1942, Szent István-Társulat. Félvászon kötés, ráragasztott eredeti borító, kopottas állapotban.
24573.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Fodor András: Pünkösdi hírnök. Válogatott versek 1944-1987. A szerző, Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, esszéíró, könyvtáros által dedikált példány. Bp., 1989, Magvető, 731+[5] p. Kiadói egészvászon-kötés.
24574.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Fodor András: Szülöttem föld. A szerző, Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, esszéíró, könyvtáros által dedikált példány. Bp., 1990, Szépirodalmi Könyvkiadó, 390+[2] p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24575.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szabó Dezső: Az elsodort falu. I-III. köt. Szabó Dezső művei. Bp., é.n. (cca 1930), Genius. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé kopott gerinccel.
24576.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Tormay Cécile: Bujdosó könyv I. kötet. Feljegyzések 1918-1919-ből. Bp., 2003, Gede Testvérek Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24577.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Tersánszky J. Jenő: Jámbor Óska. Bp., 1924, Pallas. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
24578.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Fónay Jenő: Az Ősz rabságában. DEDIKÁLT! Bp., 1991, Szerzői. Kiadói papírkötés, karcos borítóval.
24579.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szénási Sándor Iván: Ifjú álmok Niniviéje. Versek. A borítót tervezte és az illusztrációkat készítette: Bartos Ildikó grafikus. A szerző, Szénási Sándor Iván és a grafikus Bartos Ildikó által ALÁÍRT példány! Bp., 1996., Krúdy Gyula Irodalmi Kör. Kiadói papírkötés.
24580.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Északi csillagok. Finn rokonaink költészete. Szerk. és magyarázatokkal ellátta: Kodolányi János és Kepes Géza. Nemzeti Könyvtár VI. évfolyam 118-119. szám. Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
24581.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Keresztes Lajos: Messiások sorsa. - - versei. (Orosháza), 1930, szerzői kiadás (Orosházi Friss Ujság-ny.), 52+[4] p. A borító Rajki József munkája. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Ritka!
24582.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1997 Jubileumi díszelőadás Szörényi Éva 65-ik színművészi évfordulója. Programfüzet, 22 p. Szörényi Éva (1917-2009) színésznő által DEDIKÁLT példány.
24583.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ráth-Végh István: A szerelem regényes életrajza. Bp., 1941., Cserépfalvi, 250+3 p. 1. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.
24584.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események