Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

Krúdy Gyula: Aranykézutcai szép napok. Novellák. Major Henrik fametszeteivel. Békéscsaba, 1916, Tevan Adolf. Első kiadás. Javított kartonált kötés,
24585.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Harmadik népies kiadás. Bp.,1893, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kis kopással
24586.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Siratóének - antológia. Bp., 1994. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24587.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Zúgó Róbert: Magamra hagy a vasárnap. Győr, 1987. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24588.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
24589.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
2 db könyv - Schiller költeményei. Fordították Szász Károly, Vargha Gyula, Váró Ferenc. Bp., 1890, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer-kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban + Burns Róbert költeményei. Fordította: Lévay József. Bp., 1892, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
24590.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Gorkij, Maxim: Egy leány. Ford. Hajdu Miklós.    Gyoma, 1902, Kner. 167p. Kiadói festett vászonkötésben. kopott
24591.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatás, reprint. Bp., 1988, Idegenforg.Prop. és Kiad.Váll. 368. Kiadói papírkötésben.
24592.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Carnegie, Dale: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. Ford.: Varga István. Bp., [1942], Bárd Ferenc és Fia, 362 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval.
24593.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Emlékfüzet Fuchs Zsigmond nyomdászságának negyvenedik évfordulója alkalmából.    Bp., 1906. Pallas. 79+(1) p. + 1 tábla. Keretdíszes lapokkal. Fűzve, sérült kiadói papírborítóban.
24594.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
[Merezskovszkij, Dmitrij Szergejevics] Mereskovszkij: Kelet titkai. Ford.: Schmidt József. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n. [192?], Dante, 262+[2] p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült címlappal.
24595.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Rapcsányi László: Jeruzsálem. A szerző, Rapcsányi László (1925-2013) Kazinczy-díjas író, újságíró, szerkesztő által aláírt példány! Bp., 1984, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24596.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események