Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

Ozorainé Kálmán Margit: Skála. Komédia. Bp., 1913, Singer és Wolfner, 127+[1] p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, ázott borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
24597.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Zweig, Stefan: Ámok. A szenvedély könyve. Ford.: L. Ujváry Lajos. I-II. köt. Bp., é.n., Genius, 290+[2] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
24598.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szemelvények Vergilius Aeneiséből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. és VII. osztálya számára. Szerk. Dr. Antal Imre és Dr. Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1940, Athenaeum, 205 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon szakadással, néhány ceruzás bejelöléssel és bejegyzéssel.
24599.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Mikes Kelemen Válogatott Törökországi Levelei. Bp., 1930, MTA, papírkötés.
24600.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Vadász Tibor: Futóhomok. É.n., Genius, papírkötés, dedikált.
24601.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kepes András: A boldog hülye és az okos depressziós. 2020, Libri, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24602.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Csernus Imre: Főnix. Bp., 2020, Jaffa, kartonált papírkötés, jó állapotban,
24603.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Romescsikov, Rozskov: Szibériai rapszódia. Színes kisregények. Bp.,[1948], Színes Kisregények,(Független-ny.), 31+1 p. Kiadói papírkötés
24604.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Marx Engels: Kommunista kiáltvány. Nemes Dezső Tanulmányával. 1848-1948. [Bp.], 1948, Szakszervezeti Tanács "Munka Könyv- és Lapkiadó, 59 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
24605.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bernard Cornwell: Az utolsó királyság. Alexandra, 2021, papírkötés.
24606.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
K. Pallas István: Oly mindegy... Humoreszkek. Bp., 1924, Thália Műintézet, 79+1 p. Átkötött félvászon-kötés.
24607.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Móricz Zsigmond: Barbárok. Elbeszélések. Bp., 1932, Athenaeum, 94+[2] p. Első kiadás. A borítón Székely Aladár Móricz Zsigmondról készített fotójával. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve, kissé viseltes állapotban.
24608.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események