Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

24513.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
24514.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészbőr kötés, réz kapoccsal, kiadói kartontokban.
24515.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Omid Scobie - Carolyn Durand: A szabadság nyomában. Harry és Meghan egy modern királyi család. Bp.,2020, 21. Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24516.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Rejtő Jenő: A Láthatatlan Légió. Az ellopott futár. Bp., 1975-1977, Albatrosz. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal.
24517.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
4 db Tamási Áron könyv: Z. Szalai Sándor: ,,Hit a harcban, remény a bajban". Pályakép Tamási Áronról. Bp., 1991, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Tamási Áron 3 műve: Hullámzó vőlegény. Bp., 1947, Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + Téli verőfény. Kolozsvár, [1943], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel, ex libris-szel. + Világ és holdvilág. Összegyűjtött novellák 1936-1957. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, sérült kiadói papír védőborítóban.
24518.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ablonczy László: Nehéz álom. Sütő András 75 éve. A szerző, Ablonczy László (1945-) József Attila-díjas újságíró, kritikus, színigazgató által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2002., Codex Print Kft. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
24519.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Farkasházy Tivadar: Hetedik. A szerző, Farkasházy Tivadar (1945- ) Pulitzer-emlékdíjas humorista, közgazdász, újságíró által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére dedikált példány. Bp., 2000, Glória, 238+(2) p.+ 20 t. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24520.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
[Merezskovszkij, Dmitrij Szergejevics] Mereskovszkij: Nagy Péter. Történelmi regény. I-II. köt. Ford.: Benedek Marcell. A Modern Regény Klasszikusai. Bp., é.n. [192?], Dante, 288 p.; 283+(1) p. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
24521.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina, 171+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, a könyv végén néhány összeragadt lappal.
24522.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Louise Labé: Szerelmes szonettek. Ford: Lányi Viktor. Bp., é.n, Uj Idők. Félvászon kötés, kopott papír védőborítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
24523.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kiss József: Legendák a nagyapámról. Első teljes kiadás, 1929. Kiadják Kiss József gyermekei. Félvászon kötés.
24524.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események