Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 503
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3454664
24537
522
Ternai Zoltán: Korszerű gépkocsiszerkezetek. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 328 p. második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3454667
24538
522
A modern bűnözés. Szerk.: Turcsányi Gyula. Az előszót írta: Dr. Váry Albert. I. köt. (Bp., 1929), Rozsnyai Károly, 414 p., Szövegközi képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, elvált borítóval, gerinc nélkül még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3455939
24539
522
Fejtő Ferenc: Érzelmes utazás. A képeket összegyűjtötte és válogatta: Relle Ágnes. Bp., 2008, Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, viseltes állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3463303
24540
522
Mario Vargas Llosa: Júlia néni és a tollnok. Szeretem a mostohámat. Bp., 1983-1999., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3463306
24541
522
Donatien Alphonse François de Sade márki (1740-1814) franca író, az erotikus/pornográf irodalom úttörőjének 2 műve: Justine avagy az erény meghurcoltatása. Ford. és az utószót írta: Vargyas Zoltán. Palásti Erzsébet rajzaival. Bp.,1989, Európa. Kiadói papírkötés.; Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989, Pallas. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3466839
24542
522
dr. Urbán László szerk.: Lókötők. Bp., 1996, Mustang, papírkötés, a szerkesztő által dedikált. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3466975
24543
522
Sághy Gyula: A kiscsillag is lehet üstökös. A méltatlanul feledésbe merült Palágyi Lajos (1876-1932) színész, rendező, színigazgató portréja. (DEDIKÁLT). Bp., 2012, Palágyi Mária (Magánkiadás). Kiadói papírkötés. Számozott (57./1000) példány. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3467780
24544
522
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr-kötés, réz kapoccsal. Kísérő tanulmány nélkül. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3468147
24545
522
Vándor Iván: Balassa Bálint szerelmei Bp., 1917. Athenaeum. 134 l. 1 sztl.lev szövegközti rajzos könyvdíszekkel, amelyek Kónya Sándor munkái. Fűzve, kiadói, rajzos papírborítóban, amely Bálint János munkája. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3468346
24546
522
Bernhard Roetzel: Der Gentleman. Handbuch der klassischen Herrenmode. Köln, 1999, Könemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3468516
24547
522
Finn-magyar szójegyzék. Szerk.: Szinnyei József. Finnugor kézikönyvek IV. Bp., 1926, Kókai Lajos (Hornyánszky-ny.), 130 p. Harmadik, javított kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3469135
24548
522
[Villon, Francois]: Villon Testamentuma. Ford.: Mészöly Dezső. [Bp.], 1946, Keresztes, 107 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón folttal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események