Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 503
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3400888
24621
522
Bársony István: Sugok valamit. Elbeszélések. Bp.,[1908],Magyar Kereskedelmi Közlöny, 136 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3412465
24622
522
Passuth László: Forgóajtó. Bp.,[1944.],Athenaeum, 323 p. 1. kiadás. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3413657
24623
522
Bözödi György: Romlás. I-II. köt. (Bp., 1940), Stádium, 252 p.; 300 p. Első kiadás. Egészvászon-kötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3416797
24624
522
2 db könyv: C. Sallustius Crispus összes művei. 1978, Magyar Helikon. + Sophokles drámái. 1979, Magyar Helikon. Bibliotheca Classica. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Számozatlan. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3448563
24625
522
Henry Ford: Mein Leben und Werk. Leipzig,én.,Paul List, 1 t. + VIII+328 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3452276
24626
522
Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Rajzolta - - maga' kezével 1784-1814. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Rexa Dezső. Bp., 1928, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 156+1 p. Kiadói festett gerincű félbőr-kötés, a borítón és a gerincen kis sérüléssel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3458982
24627
522
Mario Vargas Llosa: Mayta története. Európa Könyvkiadó, 1997. Kiadói kartonált papírkötés beleragasztott műanyag védőborítóval. Volt könyvtári könyv még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3460299
24628
522
Vaclav Smil: A számok nem hazudnak. Park Könyviadó, 2024. Kiadói papírkötés még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3460303
24629
522
Pozzi, G.-Leonardi, C. (szerk): Olasz misztikus írónők. Európa Könyvkiadó, 2001. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3463370
24630
522
Csáth Géza: Emlékirataim a nagy évről. Háborús visszaemlékezések és levelek. Szeged, 2005, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3465985
24631
522
Szemelvények P. Cornelius Tacitus Annaleséből a gimnáziumok és leánygimnáziumok VIII. osztálya számára. Magyarázta v. Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1942., Athenaeum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3485288
24632
522
Hérodotos: Kyros és Kroisos története. Ford.: Devecseri Gábor. Bp.,1943,Hungária, 88+6 p. A borító Cseniczky Tihamér munkája. Kiadói félvászon-kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események