Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

David-Neel, Alexandra: Mágusok között Tibetben. Ford.: Vajay Erzsébet. 2004, GEOPEN. Kiadói papírkötés.
24453.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Szabó Bogár Imre - Tellinger István: A mindenség átvérzése. Versképes könyv. Miskolc, 2002, Bíbor Kiadó. Színes képekkel gazdagon illusztrált kötet, Tellinger István grafikusművész festményeivel. 133p. Kiadói kartonált papírkötés.
24454.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Lirai szemelvények. Latin költők műveiből. Gimnáziumok V. osztálya számára. Szerk.: Dr. Antal Imre és Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1939., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 168 p. Átkötött félvászon-kötés.;   Latin szöveggyűjtemény a klasszikusokból. Összeáll.: vitéz Rédei Gerő. Eger, 1929, Egri Nyomda, 111 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban, amatőr módon javított kötéssel.;   Szemelvények Quintus Horatius Flaccus költeményeiből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VIII. osztálya számára. Magyarázta Dr. Antal Imre, és Dr. Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1942., Athenaeum, 130 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült, amatőr módon javított gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
24455.

Lirai szemelvények. Latin költők műveiből. Gimnáziumok V. osztálya számára. Szerk.: Dr. Antal Imre és Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1939., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 168 p. Átkötött félvászon-kötés.;

Latin szöveggyűjtemény a klasszikusokból. Összeáll.: vitéz Rédei Gerő. Eger, 1929, Egri Nyomda, 111 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban, amatőr módon javított kötéssel.;

Szemelvények Quintus Horatius Flaccus költeményeiből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VIII. osztálya számára. Magyarázta Dr. Antal Imre, és Dr. Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1942., Athenaeum, 130 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült, amatőr módon javított gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló, 1 (címkép) t.+ LXXXIII+167 p.+ 4 (hártyapapírral) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
24456.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kepes András: A boldog hülye és az okos depressziós. ALÁÍRT! 2020, Open Books. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24457.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Závada Pál: Természetes fény. Bp.,2014,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
24458.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
24459.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
24460.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Gyermektáncok Szerk.: Sz. Szentpál Mária. Bp., 1949, Egyetemi Nyomda. 171p. Kiadói kissé sérült papírkötésben
24461.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. 150p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, gerincen apró sérüléssel
24462.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szentkuthy Miklós: Euridiké nyomában. Szent Orpheus Breviáriumának töredékben maradt V. kötete. A szöveget gondozta, sajtó alá rendezte: Tompa Mária. A szerkesztő, a Szentkuthy-hagyaték kezelője, Tompa Mária (1936- ) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány, dátumozott példány. Bp.,1993., Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
24463.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
24464.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események