Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

Hoványi-Apponyi-Apáthy: Könyvnélküli katekizmus - Katholikus lelkészek használatára. Bp., 1982 kopott félvászon kötés + Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Papírkötés, gazdagon illusztrált.
24477.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Gy. Czikle Valéria: Triolettek. DEDIKÁLT! Bp., 1940, Magyar Irodalmi Társaságok Országos Szövetsége, 116+6 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerinc kissé elvált a borítótól, néhány aláírással.
24478.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Zbigniew Herbert: Labirintus a tengerparton. Európa Könyvkiadó, 2003. Kiadói papírkötés, volt könyvtári könyv
24479.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Erdélyi Kalendárium, amelyet az Úrnak 1940-ik esztendejére barátainak küld az Erdélyi Férfiak Egyesülete. Bp., 1940, Erdélyi Férfiak Egyesülete (Officina-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
24480.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
24481.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Gábor Ignác: A magyar ősi ritmus. Budapest, 1908. Lampel R. - Wodianer F. és Fiai (Franklin-Társulat ny.) 267 + [1] p. Gábor Ignác (1868-1945) műfordító, szerkesztő verstani munkái a korban élénk vitát váltottak ki. Ezen első, összehasonlító jellegű verstani munkáját két évtizedenként újabbak követték. Fűzve, ragasztott gerincű, enyhén foltos kiadói borítóban.
24482.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Mozsáry Gábor 2 db könyve: Mozsáry Gábor: Föld alatti vizek mélyén. Búvár-barlangkutató kalandozások Kárpát-medencei barlangokban. Dabas, 2002, Ráció kiadó. Kiadói papírkötésben; Kessler Hubert, Mozsáry Gábor: Barlangok útjain, vizein. Bp., 1985, Mezőgatdasági kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
24483.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Weöres Sándor Színház (Szombathely). Szerk. Barták Balázs. Szombathely, 2009, Weöres Sándor Színház Nonprofit Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
24484.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Határ Győző: Köpönyeg sors. Iulianosz ifjúsága. I-II. kötet. Lélekrajzi regény. A Nagyságos Elköltözöttek Lelkei éteri beszélgetéséből kiszűrte a Megváltó és Halhatatlan Isteneknek odafenn és tinéktek itt alant elébocsátja epitomátora, Határ Győző. Szombathely, 1997, Életünk-Faludi Ferenc Alapítvány Szombathely. Kiadói papírkötés.
24485.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
[Villon, Francois]: A szegény Villon tíz balladája és a Szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula rajzaival. [Bp., 1940], Singer és Wolfner, 71+[1] p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. + Villon összes versei. Ford.: Illyés Gyula, József Attila, Kálnoky László, Mészöly Dezső, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor. Szász Endre rajzaival. Bp., 1957, Európa, 313+[3] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
24486.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Fénycsóva lobbant. Antológia a fényről. 2012, Liget Műhely Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24487.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Vörösmarty Mihály: Gondolatok a könyvtárban. 1920, Amicus. Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24488.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események