Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

Janka Sándor válogatott művei. I-II. köt. [Egybekötve.] I.: Elbeszélések. II.: Színmű s kisebb költemények. Munkács, 1891, Farkas Kálmán-ny., 166+[2] p.; 158+[2] p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, kissé foltos lapokkal, egy sérült lappal.
24309.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Inoue Jaszusi: Szamuráj csatazászló. Ford. Tóth Andrea. [Bp., 2006, Szenzár.] Kiadói papírkötés, bontatlan fóliában.
24310.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Dönczy Lukács Ödön: Székesfehérvári karikatura-album. Rajzolta és és linoleumba metszette: - - . [Székesfehérvár], é.n. (cca 1930), Eisler Adolf, 133 sztl. lev. Egészoldalas linómetszetekkel. Zsinórfűzéses egészvászon-kötésben, sérült, levált gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, a kötet elején több lapon lapszéli szakadással. Ritka!
24311.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Lelkes Nándor József: Letűnt világ dalokban. A szerző által Kontra Aladár országgyűlési képviselő részére dedikált példány: ,,Kontra Aladár urnak, a budai választó kerület népszerű képviselőjének igaz tisztelettel és megbecsüléssel - a szerző". Veszprém, [1930], Pósa Endre, 62+[2] p. A borító Kacziány Aladár munkája. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, az utolsó lap sérült, a hátsó borító hiányzik.
24312.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Thomas Mann 3 műve: József és testvérei 1-3. köt. Ford.: Sárközi Gábor, Káldor György.; A Buddenbrook ház. Egy család alkonya. Ford.: Lányi Viktor. [Bp., ], én.-2003, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;  Thomas Mann: Ének a kisgyermekről. Ford.: Hegedűs Géza. Szerk.: Pilinszky János. Gesang vom Kindchen. Bp., 1997, Édesvíz. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
24313.

Thomas Mann 3 műve:
József és testvérei 1-3. köt. Ford.: Sárközi Gábor, Káldor György.;
A Buddenbrook ház. Egy család alkonya. Ford.: Lányi Viktor.
[Bp., ], én.-2003, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
Thomas Mann: Ének a kisgyermekről. Ford.: Hegedűs Géza. Szerk.: Pilinszky János. Gesang vom Kindchen. Bp., 1997, Édesvíz. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Füssy Tamás: Családi olvasmányok. 1-2. [Egybekötve.] Szerk.: Füssy Tamás. Bp., 1867-1868, Szent-István-Társulat, (Emich Gusztáv-ny.), 246+2+; 239+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével, foltos lapokkal.
24314.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Krasznahorkai László: Az urgai fogoly. Bp., 2017, Magvető. 2. kiadás. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24315.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Decimus Junius Juvenalis Satirái. Magyarra fordította és jegyzetekkel felvilágosította: Dr. Barna Ignácz. Decimi Junii Juvenalis Satirae. In Hungaricum Convertit et Notius Illustravit Dr. Ignatius Barna. Bp., 1876, Tettey Nándor, (Weiszmann Testvérek-ny.),237+3 p. Kétnyelvű: latin és magyar nyelven. Átkötött félvászon-kötés, foltos címlappal, névbélyegzésekkel, egy javított lappal (9/10.)
24316.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Szvetlana Alekszijevics 2 műve: Fiúk cinkkoporsóban. Ford.: Enyedy György, M. Nagy Miklós.; Utolsó tanúk. Gyermekként a második világháborúban. Ford.: M. Nagy Miklós.; Elhordott múltjaink. Ford.: Iván Ildikó. Bp., 2017., Európa. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papír védőborítókban.
24317.

Szvetlana Alekszijevics 2 műve:
Fiúk cinkkoporsóban. Ford.: Enyedy György, M. Nagy Miklós.;
Utolsó tanúk. Gyermekként a második világháborúban. Ford.: M. Nagy Miklós.;
Elhordott múltjaink. Ford.: Iván Ildikó. Bp., 2017., Európa. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papír védőborítókban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
24318.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Verne Gyula: Két évi vakáció. Ford.: Huszár Imre. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 432 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a címlap tetején kivágásból eredő hiánnyal, néhány kijáró lappal.
24319.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
24320.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események