Licitálható
24319.
Könyvek: Egyéb ritkaságok
4 200 Ft
11,38 EUR, 13,13 USD
4 200 Ft
Verne Gyula: Két évi vakáció. Ford.: Huszár Imre. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 432 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a címlap tetején kivágásból eredő hiánnyal, néhány kijáró lappal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |