Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 503
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3412705
24321
522
Ócsag Andrea: Emlékutazás. Török Ádám. 70 év lenyomata. Bp., 2018, Szerzői, (Robinco-ny.),223+6 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Török Ádám (1948-2023) Máté Péter-díjas fuvolista, énekes és dalszövegíró, a Mini együttes alapítója és frontembere. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3432381
24322
522
Bolanden Konrád 2 műve: Kisebb munkák. A régi isten, Az uj isten, Államveszélyesek, A basa, Orosz szellem, Vakoló vagy kereszt.; Német szellem. Bp.,én.,Dvorzsák János. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3432698
24323
522
Bolanden Konrád 2 műve: A feketék és vörösek I-II. köt. [Egykötetben.] Ford.: Róka József.; Soványok és kövérek. Elbeszélés a parasztlázadás idejéből. Ford.: Róka József.; Bp.,én.,Dvorzsák János, 248+242+2 p.; 151+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, az első kötet kissé sérült, laza kötéssel, néhány kijáró lappal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3432713
24324
522
Bolanden Konrád 2 műve: A nász-út. Történeti regény a XVI-ik századból. I-II. köt. [Egykötetben.] Ford.: Rázel József.; Haladás. Kulturtörténelmi korrajz.; Bp.,én.,Dvorzsák János,172+2+180+2 p.; 292+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3450329
24325
522
Balogh Zoltán költeményei. Bécs, 1863. Sommer Lipót. 320p. Néhány korabeli ceruzás bejegyzéssel. Korabeli vaknyomott egészvászon kötésben. Ritka! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3450826
24326
522
Móricz Pál: A rejtelmes Alföld. Elbeszélések, rajzok. [Bp.], 1926 Szerzői kiadás,(Tahitófalu, Sylvester-ny.), 240 p. Első kiadás. Kiadói, illusztrált papírkötésben Tipary Dezső rajzával. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3450943
24327
522
Hegyháti (Albert István): Az élet csalódás. Történeti regény a Hóra lázadás korából. Pécs, 1902. Taizs József. 219p. Korabeli félvászon kötésben. Ritka. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3466985
24328
522
Sághy Gyula: Kulák Golgota. Hunyad., 2012, Hunyad Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (0320./4000) példány. Sághy Gyula és Hunyad Simon Péter dedikációjával még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3467316
24329
522
3200
Moldvai gyűjtés. Gyűjtötte és lejegyezte: Veress Sándor. Szerk.: Berlász Melinda-Szalay Olga. Magyar Népköltési Gyűjtemény XVI. kötet. Kiadja Magyar Néprajzi Társaság. Bp.,1989, Múzsák Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. ceruzás aláhúzások, egy lap kijár még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3467343
24330
522
3200
Vegyes könyv tétel részben zenetörténet Vasi szemlék, Kodály zenepedagógiai munkák, stb még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3467883
24331
522
3200
Egy nagy ládányi nagyrészt néprajzi és zenetörténeti témájú könyv, különlenyomat. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3468117
24332
522
3200
Regéczy József: A népiskolai felügyeletről, Tanulmány. Eger, 1886. Szerzői. 172 (1) p. Kiadói papírkötésben, ragasztott gerinccel. Ritka! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események