https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Verne Gyula: Strogoff Mihály a cár futárja. Ford.: Kövér Ilma. Geiger Richárd rajzaival. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 255+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos, javított lapokkal.
1
24753.

Verne Gyula: Strogoff Mihály a cár futárja. Ford.: Kövér Ilma. Geiger Richárd rajzaival. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 255+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos, javított lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. Regény. Stefferl. Gróf Széchenyi István. A legnagyobb magyar. I-III (egybekötve). Budapest, (1936). Singer-Wolfner (Athenaeum Ny.) 367 p., 338 p., 351 p. 19 cm. Aranyozott, kiadói egészbőr kötésben, sérülésekkel
1
24754.

Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. Regény. Stefferl. Gróf Széchenyi István. A legnagyobb magyar. I-III (egybekötve). Budapest, (1936). Singer-Wolfner (Athenaeum Ny.) 367 p., 338 p., 351 p. 19 cm. Aranyozott, kiadói egészbőr kötésben, sérülésekkel

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
May Károly: Karácsony. Ford.: Hegedüs Eszter. Bp., 1918, Uránia, (Szeged, Szeged Városi Nyomda Rt.),395+5 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
1
24755.

May Károly: Karácsony. Ford.: Hegedüs Eszter. Bp., 1918, Uránia, (Szeged, Szeged Városi Nyomda Rt.),395+5 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Molnár János: Mesélő széplak. Völgységi emlékezések. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Szerzői, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 50 példányban.
1
24756.

Molnár János: Mesélő széplak. Völgységi emlékezések. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Szerzői, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 50 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle repertóriuma. Összeáll.: Vácz Elemér. Bp., 1935, Magyar Társaság Falukutató Intézete,(Újpest, "Grafika"-ny.), 31 p. Kiadói papírkötés
1
24757.

A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle repertóriuma. Összeáll.: Vácz Elemér. Bp., 1935, Magyar Társaság Falukutató Intézete,(Újpest, "Grafika"-ny.), 31 p. Kiadói papírkötés

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Witte, Barthold C[arl]:  Davids Sohn. Die Flucht nach Ägypten. (Dedikált.) (Pfullingen, 1985). Verlag Günther Neske (Druck: H. Mühlberger, Augsburg). 137 + [3] p. Első kiadás. Dedikált: "Herrn Botschafter Horváth [...] Barthold C. Witte." Barthold Carl Witte (1928-2018) német liberális politikus, diplomata, alapítványi tag, evangélikus zsinati tag. Ószövetségi ihletettségű történetét Erwin Kraska grafikusművész egész oldalas tusrajzai kísérik. Prov.: Horváth István (sz. 1943) közgazdász, külkereskedő, bonni nagykövet 1984-1991 között. Feliratozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
24758.

Witte, Barthold C[arl]: Davids Sohn. Die Flucht nach Ägypten. (Dedikált.) (Pfullingen, 1985). Verlag Günther Neske (Druck: H. Mühlberger, Augsburg). 137 + [3] p. Első kiadás. Dedikált: "Herrn Botschafter Horváth [...] Barthold C. Witte." Barthold Carl Witte (1928-2018) német liberális politikus, diplomata, alapítványi tag, evangélikus zsinati tag. Ószövetségi ihletettségű történetét Erwin Kraska grafikusművész egész oldalas tusrajzai kísérik. Prov.: Horváth István (sz. 1943) közgazdász, külkereskedő, bonni nagykövet 1984-1991 között. Feliratozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
EUR
,
1,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
Szabó Dezső 3 műve: Tanulmányok és jegyzetek. Bp., 1920, Táltos, 151+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón és néhány lapon kis sérülésekkel. + Filozopter az irodalomban. (Babits Mihály: Halálfiai. Regény.) Kritikai Füzetek I. (Bp.), 1929, Boór Bálint (ifj. Kellner Ernő-ny.), 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. + Levél Etelkának. Szabó Dezső Ujabb Művei 77. sz. Bp., 1942, Ludas Mátyás, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos, a füzettől különvált borítóval.
1
24759.

Szabó Dezső 3 műve: Tanulmányok és jegyzetek. Bp., 1920, Táltos, 151+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón és néhány lapon kis sérülésekkel. + Filozopter az irodalomban. (Babits Mihály: Halálfiai. Regény.) Kritikai Füzetek I. (Bp.), 1929, Boór Bálint (ifj. Kellner Ernő-ny.), 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. + Levél Etelkának. Szabó Dezső Ujabb Művei 77. sz. Bp., 1942, Ludas Mátyás, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos, a füzettől különvált borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Némethné Péntek Zsófia: Igaz mesék. A szerző által dedikált példány! H.n., é.n., magánkiadás (Pápa, Floppy 2000 Kft.-ny.), 154 p. Kiadói papírkötés.
1
24760.

Némethné Péntek Zsófia: Igaz mesék. A szerző által dedikált példány! H.n., é.n., magánkiadás (Pápa, Floppy 2000 Kft.-ny.), 154 p. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
A Vak Macska belső ügye. Pest-budai történetek. Vál. és szerk.: Ugrin Aranka és Vargha Kálmán. Bp., 1983, Kozmosz Könyvek, 499+(5) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a hátsó szennylapon névbejegyzéssel.
1
24761.

A Vak Macska belső ügye. Pest-budai történetek. Vál. és szerk.: Ugrin Aranka és Vargha Kálmán. Bp., 1983, Kozmosz Könyvek, 499+(5) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a hátsó szennylapon névbejegyzéssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Közlekedésgazdaságtan I-II. kötet. Kézirat. Szerk.: Dr. Kádas Kálmán. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
1
24762.

Közlekedésgazdaságtan I-II. kötet. Kézirat. Szerk.: Dr. Kádas Kálmán. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Hornyik Miklós: Angol pázsit. Bálkáni néprajzi kalauz. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Obersovszky Évának Bp., 1996, Kortárs. Kiadói papírkötés. 140p.
1
24763.

Hornyik Miklós: Angol pázsit. Bálkáni néprajzi kalauz. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Obersovszky Évának Bp., 1996, Kortárs. Kiadói papírkötés. 140p.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
EUR
,
0,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
300 Ft
300 400 500

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz