Licitálható
24758.
Könyvek: Egyéb ritkaságok
400 Ft
1,08 EUR, 1,25 USD
400 Ft
Witte, Barthold C[arl]: Davids Sohn. Die Flucht nach Ägypten. (Dedikált.) (Pfullingen, 1985). Verlag Günther Neske (Druck: H. Mühlberger, Augsburg). 137 + [3] p. Első kiadás. Dedikált: "Herrn Botschafter Horváth [...] Barthold C. Witte." Barthold Carl Witte (1928-2018) német liberális politikus, diplomata, alapítványi tag, evangélikus zsinati tag. Ószövetségi ihletettségű történetét Erwin Kraska grafikusművész egész oldalas tusrajzai kísérik. Prov.: Horváth István (sz. 1943) közgazdász, külkereskedő, bonni nagykövet 1984-1991 között. Feliratozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |