Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 503
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3366065
24741
522
500
Nagy ,,Magyar Compass" (azelőtt Mihók-féle) 1936-1937. Jubileumi - 60-ik - évfolyam. I. rész: Pénzintézetek. Bp., 1937, Galánthai Nagy M., 492 p. Kiadói egészvászon-kötés, a címlap (+ a kötet végén egy-két lap?) hiányzik, néhány lap sérült, az első lap kijár. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3366767
24742
522
Tölgyesi Lívia: Álkirálynő ... és a szeszélyes Velence arcai. DEDIKÁLT! Nyíregyháza, 2010, IMI print Kft. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3366779
24743
522
Simon Ottó: Sárkányölő. Válogatott és új versek. DEDIKÁLT! hn.,én., Szerzői. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3366800
24744
522
Szoliva János: Szélidő. Versek. DEDIKÁLT! Nagykanizsa, 2002, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3393431
24745
522
600
Rákosi Jenő: Emlékezések. I-III. köt. Bp., [1927], Franklin-Társulat, 1 t.+ XIV+(2)+194 +(2) p.; 1 t.+ 2 sztl. lev.+ 186+(2) p.; 2 sztl. lev.+ 170+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
3398106
24746
522
Fazekas Lajos: Látomás és jelenés. Versek. A szerző által dedikált példány. (Bp., 1980), Ecclesia, 134+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3398117
24747
522
Szécsi Antal: Öt évszak. (Porcpoetika). Egy kiállítás versei. A szerző által dedikált példány. Bp., 2001, Püski, 115+(5) p. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3428402
24748
522
Amejko, Lidia: A telepi szentek élete. Bp., 2017, Noran Libro. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3431371
24749
522
500
Emlékirat a kivitelről. Javaslatok a kivitel, szervezésére. Bp., 1905, Athenaeum, 459 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3470622
24750
522
600
Denise Leblond-Zola: Zola élete, munkája, küzdelme. Ford.: Major József. Bp., 1945, Renaissance, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
3470749
24751
522
600
Berecz Sándor: A képzőművészetek története. Gyoma, [1904], Kner Izidor, 199+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, kisebb lapszéli foltokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
3470893
24752
522
600
Schauer Ágoston: Kamat-, diszkont- és határidőszámítás, különös tekintettel a bank- és takarékpénztári tisztviselők, valamint a gyári, ipari és kereskedelmi alkalmazottak gyakorlati szükségleteire. Leitner Zsigmond előszavával. Bp., 1910, Bichler I.-ny., 287+(1) p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, a könyvtesttől különvált hátsó borítóval. (Ritka!) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események