Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, bekötött foltos papírborítókkal.
24729.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
24730.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Móra Ferenc: Aranykoporsó. I-II. köt. [Egy kötetben.] Bp., 1940, Genius, 278+(2) p.; 345+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
24731.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Havas István: A városok városa. Költemények Budapestről. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 60+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi bélyegzővel.
24732.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Heller Farkas: A Magyar Tudományos Akadémia és a közgazdasági tudományok. Bp. 1930, MTA. 31 l. Tűzve. Kiadói papírborítóban.
24733.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Kopácsi Sándor: Az 1956-os magyar forradalom és a Nagy Imre per. Tanúk-Korunkról. Bp., 1980, Magyar Öregdiák Szövetség-Bessenyei György Kör. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
24734.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Baksay Sándor: Dáma. Történeti körkép. Kimnach László rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 307+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval.
24735.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Vizsgaszabályzat őrző-védő és nyomozókutyák részére. Összeáll.: Ferenczy Emil. Bp., 1971, Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete, 49+(1) p. Műbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval, a gerincen sérülésekkel, helyenként foltos lapokkal. Megjelent 1010 példányban.
24736.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Sinka István: Eltűnik a hóri domb. Bp., 1961, Magvető. Bordázott gerincű félbőr kötés, kopottas állapotban.
24737.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp., Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
24738.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
24739.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Balla Vilmos: A Nibelungok (Balla Vilmos közgazdasági regénye két részben). Bp., 1930. ny. n. 230p. Kiadói papírkötésben
24740.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események