Donászy Ferenc: Tholdi Miklós. Regényes korrajz Nagy Lajos korából. Bp., [1899], Athenaeum, 385+(3) p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. A borító Goró Lajos munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Havas István: A városok városa. Költemények Budapestről. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 60+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi bélyegzővel.
Kopácsi Sándor: Az 1956-os magyar forradalom és a Nagy Imre per. Tanúk-Korunkról. Bp., 1980, Magyar Öregdiák Szövetség-Bessenyei György Kör. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
Baksay Sándor: Dáma. Történeti körkép. Kimnach László rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 307+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval.
Vizsgaszabályzat őrző-védő és nyomozókutyák részére. Összeáll.: Ferenczy Emil. Bp., 1971, Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete, 49+(1) p. Műbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval, a gerincen sérülésekkel, helyenként foltos lapokkal. Megjelent 1010 példányban.
Krausz Simon: Életem. - - emlékiratai. (Bp., 1937), Cserépfalvi, 356+(4) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.