Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 503
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3456026
24705
522
Petri Mór: A vándor a kertajtónál. Versek az ifjúságnak. Fáy Dezső rajzaival. Bp., 1936. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3456034
24706
522
Balázs Béla: Repülj szavam. Versek. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3456048
24707
522
3 db könyv - Déry Tibor: A tengerparti gyár. + Zelk Zoltán: A Pártos éneke + Képes Géza: Napkelte Mongóliában. Kötetenként változó kötésben és állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3468790
24708
522
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: A Kátsa. Bp.,(1925.),Singer és Wolfner, 115 p. Szövegközti rajzokkal. Átkötött modern egészműbőr-kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3472847
24709
522
Jókai Mór: Targallyak. Jókai Mór Összes Művei LVIII. kötet. Bp., 1896, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3472853
24710
522
Rákosi Jenő: Tárcák, cikkek I-II-III. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3473032
24711
522
Shakespeare tragédiái I. kötet. Bp., 1902, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3220293
24712
522
Circulaire concernant L'Établissement simplifié des plans d'aménagement. Publiée Par le Ministre Royal Hongrois De L'Agriculture. A magyar királyi földmivelésügyi minister kiadványai. Bp., 1903. Pallas. Francia nyelvű kiadvány, jelölésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzővel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3278771
24713
522
Füzi László: "Sebed a világ..." Írások a huszadik századról. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2019, Kecskeméti Kortárs Művészeti Műhelyek. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3280677
24714
522
Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3296729
24715
522
Ujkéry Csaba: Handzsár a tükörben. A szerző által DEDIKÁLT ! Bp., (1989), Püski. 358+2 p. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3326498
24716
522
2 db könyv - Vitályos László: Ady-Léda-Csinszka. Visszaemlékezések és levelek a költő életrajzához. Bp., 1977, MTAK. Kiadói papírkötés, jó állapotban + Dénes Zsófia: Akkor a hársak épp szerettek... Bp., 1957, Magvető. Kiadó félvászon kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események