https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Oláh Gábor: Heten vagyunk. Bp., 1943, Turul. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
1
24645.

Oláh Gábor: Heten vagyunk. Bp., 1943, Turul. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Bokor Malvin: A Szirányi-család. Regény az ifjúság számára. Bp., 1908, Szent István-Társulat, 208+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
1
24646.

Bokor Malvin: A Szirányi-család. Regény az ifjúság számára. Bp., 1908, Szent István-Társulat, 208+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kapossy János: Maulbertsch a szombathelyi püspöki palotában. Acta Savariensia 3. Szombathely, 1943, Martineum, 23+(1) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kisebb lapszéli foltokkal. + Kovács Gábor: A kálvinista Róma. Szociográfiai vázlat. A Huszadik Század Könyvtára 63. Bp., 1917, Politzer Zsigmond és Fia, 53+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, néhány kissé sérült lappal, intézményi bélyegzővel.
1
24647.

Kapossy János: Maulbertsch a szombathelyi püspöki palotában. Acta Savariensia 3. Szombathely, 1943, Martineum, 23+(1) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kisebb lapszéli foltokkal. + Kovács Gábor: A kálvinista Róma. Szociográfiai vázlat. A Huszadik Század Könyvtára 63. Bp., 1917, Politzer Zsigmond és Fia, 53+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, néhány kissé sérült lappal, intézményi bélyegzővel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dieter Hanitzsch - Fritz Ludwig Schmucker: Fröhliche Bierwelt. Nürnberg, (2001), Verlag Hans Carl. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
24648.

Dieter Hanitzsch - Fritz Ludwig Schmucker: Fröhliche Bierwelt. Nürnberg, (2001), Verlag Hans Carl. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Locke, William John: Simon de Gex megtérése. Regény. Ford.: Reichard Piroska. Bp., [1928], Dick Manó, 362+(2) p. Egyetlen magyar kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, a fűzéstől részben elváló elülső szennylappal és címlappal, a többi lap nagyrészt jó állapotban, ex libris-szel.
1
24649.

Locke, William John: Simon de Gex megtérése. Regény. Ford.: Reichard Piroska. Bp., [1928], Dick Manó, 362+(2) p. Egyetlen magyar kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, a fűzéstől részben elváló elülső szennylappal és címlappal, a többi lap nagyrészt jó állapotban, ex libris-szel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Doyle, Arthur Conan: Kettős. Alkalmilag kisérettel. Ford.: Adorján Sándor. Bp., é.n. [192?], Révai, 232 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, javított gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
1
24650.

Doyle, Arthur Conan: Kettős. Alkalmilag kisérettel. Ford.: Adorján Sándor. Bp., é.n. [192?], Révai, 232 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, javított gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Látos Sándor: Nádtetők alatt. A szerző által dedikált példány (,,Aradi Miklós kollegámnak Bp. 1956. jan. 20. Látos Sándor"). Bp., 1942, szerzői kiadás, 78+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
1
24651.

Látos Sándor: Nádtetők alatt. A szerző által dedikált példány (,,Aradi Miklós kollegámnak Bp. 1956. jan. 20. Látos Sándor"). Bp., 1942, szerzői kiadás, 78+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Hans Sachs farsangi komédiái. Magyarra fordította Angyal Géza. Bp., 1923, Amicus. Kiadói enyhén sérült papírborító 103p.
1
24652.

Hans Sachs farsangi komédiái. Magyarra fordította Angyal Géza. Bp., 1923, Amicus. Kiadói enyhén sérült papírborító 103p.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Burkhardt Riering: Schwäbische Pioniere. Von der Werkstatt zum Weltunternehmen. Biberach, 2012, BVD. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón kis sérüléssel.
1
24653.

Burkhardt Riering: Schwäbische Pioniere. Von der Werkstatt zum Weltunternehmen. Biberach, 2012, BVD. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón kis sérüléssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Unamuno, Miguel de: Don Quijote és Sancho Panza élete. Ford.: Csejtei Dezső és Juhász Anikó. Csejtei Dezső utószavával. Bp., 1998, Európa. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
24654.

Unamuno, Miguel de: Don Quijote és Sancho Panza élete. Ford.: Csejtei Dezső és Juhász Anikó. Csejtei Dezső utószavával. Bp., 1998, Európa. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Fekete Gyula: Három regény. DEDIKÁLT! Bp.,1976, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
1
24655.

Fekete Gyula: Három regény. DEDIKÁLT! Bp.,1976, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Hű maradok hozzád. Lengyel szerelmes versek. Vál., és az előszót írta: Baranyi Ferenc. A szerkesztő, Baranyi Ferenc által DEDIKÁLT! hn., én., General Press. Kiadói plüss-kötés.
1
24656.

Hű maradok hozzád. Lengyel szerelmes versek. Vál., és az előszót írta: Baranyi Ferenc. A szerkesztő, Baranyi Ferenc által DEDIKÁLT! hn., én., General Press. Kiadói plüss-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz