Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

Márai Sándor: A szegények iskolája. Bp.,[1939.], Révai, 210 p. 2. kiadás. Kiadói egésvászon-kötés-kötés.
24633.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
[Spányik Glicér (1783-1850)] Glycerius Spányik: Doctrina educationis, quam compendio exhibet. Buda, 1835, Typis Regiae Scientiarum Universitatis Hungaricae, XIV+251+(1) p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
24634.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Fekete István: Csend. Bp.,én., Szent Gellért Kiadó. Kiadói papírkötés.
24635.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Ifjúsági Színház kolligátum, 7 mű egy kötetben: Lőcsei Emma: A megzavart mulatság.; Gaal Mózes: Luca-napján.; A majálisi elnök.; A kegyenc.; A javíthatatlan.; Lőcsei Emma: A rokon.; Jó szív. Bp., é.n. (cca 1900), Stampfel. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, helyenként kissé sérült, a fűzéstől elváló lapokkal, egy-két kijáró lappal.
24636.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
24637.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Tornai József: Holdfogyatkozás. Rekviem L. E. halálára. A szerző, Tornai József (1927-2020) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1999., Ister. Kiadói papírkötés.
24638.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Benamy Sándor: Rémtettek a sex és a téboly világából. 12 képpel. Bp., 1986, Epocha. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
24639.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Ex librisszel. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
24640.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
24641.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Bodoky Tamás: Túlkapások. Tényfeltáró újságírás. Göbölyös Soma-díj 2008. 2008, Elektromédia Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24642.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
24643.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Jakab Ödön: Komédiák. (Elbeszélések.) Tull Ödön rajzaival. Bp.,1898.,Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 189+3 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval.
24644.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események