https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Sinka István: Denevérek honfoglalása. Bp., Bolyai Akadémia. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány. kopottas állapotban.
1
24465.

Sinka István: Denevérek honfoglalása. Bp., Bolyai Akadémia. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány. kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Enyedi Sándor:  Rivalda nélkül. A határon túli magyar színjátszás kislexikona. (Dedikált.) Budapest, 1999. Teleki László Alapítvány (Szekszárdi Nyomda Kft.) 412 + [4] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: "Sok szeretettel Pók Alízkának születésnapja alkalmából. Örvendek és szerencsémnek tartom, hogy kollegák lehettünk: Enyedi Sándor. Bpest, 2009. nov. 18." A határon túli színjátszás életrajzi cikkei mellett egyes határon túli színjátszóhelyek összefoglaló szócikkei (gyergyószentmiklósi színjátszás, szabadkai színjátszás, kolozsvári magyar színjátszás, Igló magyar színészete, Pöstyén magyar színészete, szabadtéri előadások Erdélyben és a Felvidéken, tomszki magyar hadifogolyszínház, Torontói Művész Színház, izraeli magyar színjátszás. Oldalszámozáson belül művészportrékkal, külföldi színi plakátokkal, színházépület-portrékkal. Illusztrált kiadói kartonkötésben. Jó példány.
1
24466.

Enyedi Sándor: Rivalda nélkül. A határon túli magyar színjátszás kislexikona. (Dedikált.)
Budapest, 1999. Teleki László Alapítvány (Szekszárdi Nyomda Kft.) 412 + [4] p. Egyetlen kiadás.
Dedikált: "Sok szeretettel Pók Alízkának születésnapja alkalmából. Örvendek és szerencsémnek tartom, hogy kollegák lehettünk: Enyedi Sándor. Bpest, 2009. nov. 18." A határon túli színjátszás életrajzi cikkei mellett egyes határon túli színjátszóhelyek összefoglaló szócikkei (gyergyószentmiklósi színjátszás, szabadkai színjátszás, kolozsvári magyar színjátszás, Igló magyar színészete, Pöstyén magyar színészete, szabadtéri előadások Erdélyben és a Felvidéken, tomszki magyar hadifogolyszínház, Torontói Művész Színház, izraeli magyar színjátszás. Oldalszámozáson belül művészportrékkal, külföldi színi plakátokkal, színházépület-portrékkal.
Illusztrált kiadói kartonkötésben. Jó példány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Strém István:  Szerelem és lélek. Novellák. (Dedikált.) Budapest, [1937]. Forum kiadás (ny. n.) 250 + [4] p. Egyetlen kiadás. Strém István (1891-1942) újságíró, író, spiritiszta vállalkozó elbeszéléskötete címlapján dedikálás: "Dombrádi Gábornak és Dombrádi Gábornénak szeretettel: Budapest, 1937. I. 20. Strém István." Az első oldalon régi ajándékozási bejegyzés. Példányunk fűzése meglazult. Fűzve, Nemes Török János színes grafikájával illusztrált, sérült, hiányos gerincű, foltos kiadói borítóban.
1
24467.

Strém István: Szerelem és lélek. Novellák. (Dedikált.)
Budapest, [1937]. Forum kiadás (ny. n.) 250 + [4] p. Egyetlen kiadás.
Strém István (1891-1942) újságíró, író, spiritiszta vállalkozó elbeszéléskötete címlapján dedikálás: "Dombrádi Gábornak és Dombrádi Gábornénak szeretettel: Budapest, 1937. I. 20. Strém István."
Az első oldalon régi ajándékozási bejegyzés. Példányunk fűzése meglazult.
Fűzve, Nemes Török János színes grafikájával illusztrált, sérült, hiányos gerincű, foltos kiadói borítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Forel, [Auguste-Henri] Ágoston: A hypnotismus vagy a suggestio és a psychotherapia. Ford.: Sztrokay Kálmán. Hudovernig Károly előszavával. Bp., 1921, Magyar Könyvkiadó, 270 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
1
24468.

Forel, [Auguste-Henri] Ágoston: A hypnotismus vagy a suggestio és a psychotherapia. Ford.: Sztrokay Kálmán. Hudovernig Károly előszavával. Bp., 1921, Magyar Könyvkiadó, 270 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Pilisi-Pariss Pál: Halvány hold. Egy magyar papköltő életregénye. Bp., 1942., Ányos Pál, (Szentes, Vajda Ernő-ny.), 206 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Felvágatlan példány!
1
24469.

Pilisi-Pariss Pál: Halvány hold. Egy magyar papköltő életregénye. Bp., 1942., Ányos Pál, (Szentes, Vajda Ernő-ny.), 206 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Felvágatlan példány!

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Szederkényi Anna: Patyolat. Regény. Bp., 1920, Singer és Wolfner, 112 p. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.
1
24470.

Szederkényi Anna: Patyolat. Regény. Bp., 1920, Singer és Wolfner, 112 p. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Ignotus: Olvasás közben. Jegyzetek és megjegyzések. Bp., 1906, Franklin, 383+1 p. Első kiadás. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.
1
24471.

Ignotus: Olvasás közben. Jegyzetek és megjegyzések. Bp., 1906, Franklin, 383+1 p. Első kiadás. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Verne Gyula: Antifer mester csodálatos kalandjai. Ford.: Huszár Imre. Bp.1917,Franklin, 4+448 p. 2. kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel.
1
24472.

Verne Gyula: Antifer mester csodálatos kalandjai. Ford.: Huszár Imre. Bp.1917,Franklin, 4+448 p. 2. kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Czakó Tibor: Fekete kenyéren. - - versei. Novi Sad [Újvidék], 1939, "Urania"-ny., 94 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos, szakadt borítóval.
1
24473.

Czakó Tibor: Fekete kenyéren. - - versei. Novi Sad [Újvidék], 1939, "Urania"-ny., 94 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos, szakadt borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Novák Sándor: Költészettan és a magyar nemzeti irodalomtörténet vázlata, a polgári és felsőbb leányiskolák IV. osztálya számára. Bp., 1897, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). 3. kiadás. Későbbi félvászon kötésben, gerincen apró sérülésekkel, előzéklapon Gibbon Albert kolozsvári könyvkereskedő bélyegzésével, címlapon korabeli névbejegyzéssel, több lapon tollas és ceruzás jegyzetekkel, jelölésekkel.
1
24474.

Novák Sándor: Költészettan és a magyar nemzeti irodalomtörténet vázlata, a polgári és felsőbb leányiskolák IV. osztálya számára. Bp., 1897, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). 3. kiadás. Későbbi félvászon kötésben, gerincen apró sérülésekkel, előzéklapon Gibbon Albert kolozsvári könyvkereskedő bélyegzésével, címlapon korabeli névbejegyzéssel, több lapon tollas és ceruzás jegyzetekkel, jelölésekkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Tompa Mihály: Virágregék. Bp., [1888], Franklin-Társulat, 1 (címkép) t.+ 294 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
1
24475.

Tompa Mihály: Virágregék. Bp., [1888], Franklin-Társulat, 1 (címkép) t.+ 294 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Tompa Mihály összes költeményei. Sajtó alá rend.: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos, 2 sztl. lev.+ 807+(1) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
1
24476.

Tompa Mihály összes költeményei. Sajtó alá rend.: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos, 2 sztl. lev.+ 807+(1) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz