Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

24549.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kosztolányi Dezsőné Harmos Ilona: Burokban születtem. Memoár, novellák, portrék. 2003, Noran. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24550.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Világkönyvtár két kötete - Henri Bergson: A nevetéstanulmány [...]. 1913, Révai. + Strinberg: Történelmi miniatűrök. 1912, Révai. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
24551.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Márai Sándor: Zendülők. Bp., 1945, Révai, 326+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel.
24552.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Márai Sándor: A kassai polgárok. Bp., 1942, Révai, 250+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
24553.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Dr Bruce Fogle: A kutyatartás nagy kézikönyve. Nélkülözhetetlen gyakorlati útmutató a kutyák gondozásához és ápolásához. Bp., 1993, SubRosa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
24554.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Dr. Hiller Istáv: Dr. H. D. Wilckens, az erdészettudomány első professzora Magyarországon. Erdészeti és faipari egyetem tudományos közlemények. Sopron, 1983, Az Erdészeti és Faipari egyetem Közleményei. Kiadói papírkötésben.
24555.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913, Kner. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.
24556.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Vegyes DEDIKÁLT könyvtéttel, 5 db: Székely Dezső: Füstoszlopok. Versek. Bp., 1964, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;  Baranyi Ferenc összes szerelmes versei 1957-1991. Bp., 1991, MIXTUS Kft. Kiadói papírkötés.;  Soós Zoltán: Gorombakovácsok. Bp., 1996., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.;  A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. Szerk.: Doktor Elekné dr. Mikler Márta. hn.,én., Szerzői. Kiadói papírkötés.;  Varjaas Endre: Új klapanciák a Senki Testámentomából. [Bp.], 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.
24557.

Vegyes DEDIKÁLT könyvtéttel, 5 db:
Székely Dezső: Füstoszlopok. Versek. Bp., 1964, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
Baranyi Ferenc összes szerelmes versei 1957-1991. Bp., 1991, MIXTUS Kft. Kiadói papírkötés.;
Soós Zoltán: Gorombakovácsok. Bp., 1996., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.;
A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. Szerk.: Doktor Elekné dr. Mikler Márta. hn.,én., Szerzői. Kiadói papírkötés.;
Varjaas Endre: Új klapanciák a Senki Testámentomából. [Bp.], 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kodolányi János: Vízöntő. I-II. köt. Bp., [1948], Szőllősy, 275+(1) p.; 281+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos lapszélekkel.
24558.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Szekula Jenő: A fekete báró. Regény. Bp.,én.,Athenaeum, 158+2 p. Hozzákötve: Leonid Andrejev: A kormányzó. Bp., én., Athnaeum, 157+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével.
24559.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ladányi Mihály. Bp., 1990, Téka. 496. számozott példány. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24560.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események