Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 503
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3469220
24549
522
Márai Sándor: Műsoron kívül. [Bp., 1931], Pantheon, 263+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3469372
24550
522
Kosztolányi Dezsőné Harmos Ilona: Burokban születtem. Memoár, novellák, portrék. 2003, Noran. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3469388
24551
522
Világkönyvtár két kötete - Henri Bergson: A nevetéstanulmány [...]. 1913, Révai. + Strinberg: Történelmi miniatűrök. 1912, Révai. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3469461
24552
522
Márai Sándor: Zendülők. Bp., 1945, Révai, 326+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3469470
24553
522
Márai Sándor: A kassai polgárok. Bp., 1942, Révai, 250+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3469704
24554
522
Dr Bruce Fogle: A kutyatartás nagy kézikönyve. Nélkülözhetetlen gyakorlati útmutató a kutyák gondozásához és ápolásához. Bp., 1993, SubRosa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3470063
24555
522
Dr. Hiller Istáv: Dr. H. D. Wilckens, az erdészettudomány első professzora Magyarországon. Erdészeti és faipari egyetem tudományos közlemények. Sopron, 1983, Az Erdészeti és Faipari egyetem Közleményei. Kiadói papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3470422
24556
522
Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913, Kner. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3471880
24557
522
Vegyes DEDIKÁLT könyvtéttel, 5 db: Székely Dezső: Füstoszlopok. Versek. Bp., 1964, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Baranyi Ferenc összes szerelmes versei 1957-1991. Bp., 1991, MIXTUS Kft. Kiadói papírkötés.; Soós Zoltán: Gorombakovácsok. Bp., 1996., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.; A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. Szerk.: Doktor Elekné dr. Mikler Márta. hn.,én., Szerzői. Kiadói papírkötés.; Varjaas Endre: Új klapanciák a Senki Testámentomából. [Bp.], 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3472106
24558
522
Kodolányi János: Vízöntő. I-II. köt. Bp., [1948], Szőllősy, 275+(1) p.; 281+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos lapszélekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3472473
24559
522
Szekula Jenő: A fekete báró. Regény. Bp.,én.,Athenaeum, 158+2 p. Hozzákötve: Leonid Andrejev: A kormányzó. Bp., én., Athnaeum, 157+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3473984
24560
522
Ladányi Mihály. Bp., 1990, Téka. 496. számozott példány. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események